Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Szpecąca blizna - jak się jej pozbyć?

Zgłoś nadużycie #1 21 sierpnia 2018, 0:36

mpire avatar Posty: 446 Podziękowania: 1
Jak pozbyć się szpecącej blizny? Czy konieczna jest wizyta w gabinecie chirurgicznym, ewentualnie zabieg z wykorzystaniem lasera, czy są inne - mniej inwazyjne - metody na pozbycie się blizny?

Zgłoś nadużycie #2 25 sierpnia 2018, 19:39

mayczak avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Jakiego typu to blizna? Jeśli jest niewielka, nie musisz decydować się na żaden skomplikowany zabieg. Możesz spróbować ją zmniejszyć przy pomocy specjalnych preparatów sylikonowych, o których można przeczytać na https://wszystkoobliznach.pl/ - Sutricon jest bardzo skuteczny, dlatego warto w niego zainwestować.

Zgłoś nadużycie #3 6 września 2018, 16:58

skay avatar Posty: 125 Podziękowania: 0
Dużo zależy od tego, jaka to jest blizna. Warto także skonsultować się ze specjalistą, który doradzi ci jaki zabieg może okazać się najbardziej skuteczny w Twoim wypadku. Jeżeli mieszkasz we Wrocławiu to polecam Ci odwiedzić salon COCO-TIME http://www.coco-time.pl/zabiegi . Posiadają duże doświadczenie w tego typu zabiegach.

Zgłoś nadużycie #4 7 września 2018, 14:44

Lamelka avatar Posty: 137 Podziękowania: 1
Najlepiej skonsultuj się z dobrą kosmetyczką - być może zaleci jakieś zabiegi lub nawet korektę chirurgiczną.

Zgłoś nadużycie #5 7 września 2018, 14:50

albrecht98 avatar Posty: 152 Podziękowania: 0
Moja koleżanka z bliznami poradziła sobie przy pomocy takiego derma rollera. Podobno kosmetyczka zaleciła jej zabiegi 2-3 razy w tygodniu. A miała naprawdę bardzo brzydkie, potrądzikowe blizny. Może więc taki derma roller będzie też lekarstwem na inne niedoskonałości?

Zgłoś nadużycie #6 2 października 2018, 10:50

serenada avatar Posty: 368 Podziękowania: 0
Czytałam, że w przypadku leczenia blizn zarówno tych potrądzikowych jak i chirurgicznych czy pourazowych, najlepsze efekty przynosi technologia lasera. Możecie zapoznać się z urządzeniem PIXEL RF (połączenie plazmy fraksyjnej z radiofrekwencją). Laser powoduje mikrouszkodzenia, które pobudzają skórę do produkcji kolagenu. Niewiele klinik tym dysponuje ale mam namiar na krakowską http://jadoreinstytut.com/ . Rezultaty na zdjęciach są świetne, a najlepiej wykonać serię zabiegów.

Zgłoś nadużycie #7 2 października 2018, 15:41

pink56 pink56 awatar Posty: 6 Podziękowania: 0
masc cebulowa jest swietna na blizny

Zgłoś nadużycie #8 8 stycznia 2019, 23:01

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Lubię wyglądać atrakcyjnie, dlatego dążę do tego, by pozbyć się wszystkich skaz na ciele. Jedną z nich była spora blizna na ręce, którą usunęła mi klinika https://klinikiurody.com.pl/

Zgłoś nadużycie #9 16 stycznia 2019, 21:02

holeczka avatar Posty: 174 Podziękowania: 0
Zobacz sobie na te zabiegi z laserem https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/laser-cutera-enlighten-triplex-mla-glebokie-... - on daje naprawde niesamowite efekty i to przy mniejszej ilosci zabiegow - moja mama usuwala naprawde gleboka blizne w Bienkowscy Clinic i nie ma po niej ani sladu

Zgłoś nadużycie #10 17 stycznia 2019, 2:03

glacier glacier awatar Posty: 23 Podziękowania: 0
Rozwiązania są dwa. Możesz zrobić sobie tatuaż, który to zakryje. Dobry specjalista zamaskuje nawet najgorsze możliwe blizny. W innym przypadku zabieg - jeżeli blizna nie jest zbyt duża i rozległa.