Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Szukam dobrej zmywarki

Zgłoś nadużycie #11 30 listopada 2019, 16:51

martak avatar Posty: 392 Podziękowania: 0
Na pewno znajdziesz coś dla siebie w ofercie Electroluxa. Oni mają bardzo duży wybór zmywarek. Poczytaj chociażby o prostej w obsłudze zmywarce Quick Select.

Zgłoś nadużycie #12 6 lutego 2020, 14:16

ariana avatar Posty: 425 Podziękowania: 0
Ja mam dobrą zmywarkę ale niestety ostatnio po gwarancji się popsuła. Na szczęście pomogła mi firma Milenium - naprawa, serwis AGD - Wrocław i okolice: https://milenium-agd.pl/ . Polecam w takich sytuacjach :)

Zgłoś nadużycie #13 19 września 2020, 13:14

Arkadiusz1 avatar Posty: 163 Podziękowania: 1
Wszystko fajnie, tylko że sama zmywarka to nie wszystko. Musicie jeszcze odpowiednio zadbać o jakość pracy i detergenty, które wykorzystujecie w jej użytkowaniu. Właśnie dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na to, jakie kapsułki stosujecie. U mnie fajnie sprawdzają się taki produkty jak https://allegro.pl/produkt/kapsulki-do-zmywarki-fairy-platinum-70szt-528c39ff-bd... bo cenię sobie zarówno dobrą cenę, jak i czyste naczynia. Powinniście przemyśleć, w jaki sposób mogłoby to wyglądać w Waszym przypadku.