Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Szukam kantoru internetowego

Zgłoś nadużycie #11 18 lipca 2017, 11:47

bili avatar Posty: 106 Podziękowania: 0
Czy ktoś z Was zna może kantor internetowy albo w ogóle jakaś stronę online gdzie można sprzedać złoto? Kantory stacjonarne skupują złoto, a w sieci znalazłam na razie tylko http://skup.zlota.pl/

Zgłoś nadużycie #12 22 września 2017, 17:07

Olga2 avatar Posty: 65 Podziękowania: 0
Jeżeli chcesz wymienić waluty, to najpierw sprawdź ich ceny. Możesz to zrobić na stronie: https://www.tms.pl/rynek/kursy-walut/kurs-gbppln. Znajdziesz tam również informacje, na temat inwestowania i zarabiania.

Zgłoś nadużycie #13 29 września 2017, 15:46

Natalia_BoaVista avatar Posty: 146 Podziękowania: 1
ja nie mam zaufania do takich kantorów, poza tym wydaje mi się że to jest lepsze dla firm i korporacji, aniżeli dla zwykłych ludzi.

Zgłoś nadużycie #14 24 lipca 2018, 9:23

halszka avatar Posty: 8 Podziękowania: 0
Kantory internetowe są w pełni bezpieczne, pod warunkiem, że korzystasz ze sprawdzonych stron. Zobacz sobie https://ekantor.pl/ Istnieją na rynku już od dłuższego czasu, a z ich usług korzystają nie tylko przedsiębiorcy, ale również ludzie często podróżujący. Zawsze mają atrakcyjny kurs. Dużą zaletą jest też szybkość wymiany – z przewalutowaniem uporasz się od 5 do 15 minut.

Zgłoś nadużycie #15 22 listopada 2018, 16:11

mayczak avatar Posty: 65 Podziękowania: 0
Od siebie polecę wam kantor online Pluskantor - wymieniam od dawna i nigdy nie miałam problemów, miła obsługa no i wszystko bezpiecznie i szybko. teraz mają promocję 'Wymiana 5000 jednostek waluty po kursie, który nie zawiera żadnego narzutu – po czystym kursie światowym', warto skorzystać.

Zgłoś nadużycie #16 6 grudnia 2018, 22:54

tigra avatar Posty: 9 Podziękowania: 0
Zdecydowanie e-kantory są lepsze od tradycyjnych. Człowiek nie przepłaca ani czasu nie traci. Ja mam małą firmę i odkąd zaczęłam współpracować z zagranicznym klientem, wszystkie jego wpłaty od razu wymieniam na PLN na platformie Amronet. Nie tracę pieniędzy na kantorowy spread, przewalutowanie przebiega sprawnie, praktycznie od razu. Pozbyłam się też w ten sposób ryzyka zmiany kursu.

Zgłoś nadużycie #17 7 stycznia 2019, 20:28

mpire avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
To bardzo dobrze! Kantory internetowe oferują wymianę waluty po korzystniejszym kursie niż kantory stacjonarne. Ze swojej strony jestem w stanie polecić Pluskantor. Umożliwia poza wymianą waluty, również niedrogie przelewy walutowe...