Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Szukam mieszkania na Mokotowie - Mokotów górą ;)

Zgłoś nadużycie #31 1 kwietnia 2019, 14:31

ariana avatar Posty: 251 Podziękowania: 0
Wydaje mi się, że będziesz musiał to mieszkanie wyremontować :) Pomyśl więc o znalezieniu dobrej ekipy remontowej. Może skontaktuj się z firmą Magol: https://tanieremonty.warszawa.pl/kontakt/ . Z doświadczenia wiem, że mogę Ci ich polecić.

Zgłoś nadużycie #32 19 maja 2019, 21:40

tracik avatar Posty: 127 Podziękowania: 0
Jak nie Mokotów to może Stara Ochota? mnie się tak samo tam podoba. Mam na myśli taką inwestycję https://szczesliwicka42.pl/ część mieszkań jest jeszcze dostępnych na sprzedaż. A prezentują się całkiem nieźle, i układ mieszkań i sam budynek i okolica. Na dole ogródki, na górze ogromne tarasy i ta elewacja z pnączami- bardzo oryginalnie się będzie prezentować.

Zgłoś nadużycie #33 25 sierpnia 2019, 11:23

shaza avatar Posty: 252 Podziękowania: 0
Ja teraz wynajmuję mieszkanie na Mokotowie ale dzielnica mi się nie podoba, chce się przeprowadzić w jakieś spokojniejsze rejony, planuje kupić mieszkanie na osiedlu Centro Ursus

Zgłoś nadużycie #34 29 sierpnia 2019, 22:41

esgo avatar Posty: 26 Podziękowania: 0
Moksfera - warto sprawdzić tą inwestycję, szczególnie jeśli ktoś szuka mieszkań z dobrym rozkładem pokoi. Jest w czym wybierać. Poza tym lokalizacja naprawdę super. Tutaj http://www.mokosfera.com/pl/ można sobie zobaczyć jak to wszystko wygląda.My już zarezerwowaliśmy mieszkanie :)

Zgłoś nadużycie #35 10 września 2019, 10:41

liwia avatar Posty: 33 Podziękowania: 0
A mi się bardziej podoba Białołęka, dużo tam się młodych ludzi osiedla, poza tym jest spokojniej niż na Mokotowie. Bliżej Gwiazd na Mehoffera to bardzo fajne, nowoczesne osiedle które teraz tam powstaje