Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

szybka pożyczka

Zgłoś nadużycie #1 11 grudnia 2017, 10:23

larrenns avatar Posty: 14 Podziękowania: 0
Polecam stronę z pożyczkami internetowymi https://www.ratalska.pl warto poczytać sobie o tej pożyczce szczególnie jeśli planuje się większe wydatki. Może chcesz sobie sprawić prezent świąteczny. Polecam bo w kilku krokach można otrzymać pieniądze

Zgłoś nadużycie #2 22 grudnia 2017, 7:04

marysz avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Cześć, czy na stronie możliwy jest kredyt na leczenie? Tak się złożyło, że interesuje mnie najlepsza opcja w tej kwestii. Na ten moment dysponuję tylko i wyłącznie http://www.kredytnaleczenie.pl/credomedica/ Wiesz coś na ten temat? Jeżeli wiesz, daj znać. Z tego, co wiem rozwiązanie jest bardzo dobre, ale ostateczna decyzja nie została przeze mnie podjęta.

Zgłoś nadużycie #3 26 lutego 2018, 14:54

mpire avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Chcąc zaciągnąć szybką pożyczkę unikać powinno się chwilówek, które są wysoko oprocentowane. Uważam, że zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zaciągnięcie pożyczki prywatnej, co umożliwia portal MONEYBAY, opisany na http://www.jaw.pl/2017/11/monebay-opinie-klientow-serwisu-czy-warto/

Zgłoś nadużycie #4 5 marca 2018, 15:45

MarekOgarek avatar Posty: 132 Podziękowania: 0
Ja mam trochę sceptyczne nastawienie do szybkich pożyczek. Takie pożyczki są bardzo niebezpieczne, bo w przypadku braku spłaty kwoty rosną szybko i są bardzo wysokie. Potem robią się problemy i bierze się kolejną pożyczkę i spłaca poprzednią. Tak można bardzo łatwo wpaść w spiralę kredytową. Jeśli Was dotyczy taka spirala to czym prędzej skorzystajcie z pomocy firmy Egidon https://egidon.pl/spirala-kredytowa/ . Oni doradzają jak szybko wyjść z długów.

Zgłoś nadużycie #5 5 marca 2018, 20:14

Dominiq Dominiq awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Bardzo odradzam pobierania takich pożyczek. Wiem z autopsji, że konsekwencje tego są przykre.

Zgłoś nadużycie #6 6 marca 2018, 21:29

misia321 misia321 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Ja bym czemuś takiemu nie ufał. Nigdy nie wiadomo w co się człowiek wpakuje z taką pożyczką.

Zgłoś nadużycie #7 14 marca 2018, 21:50

Mimichaska avatar Posty: 46 Podziękowania: 0
A czego tu się w sumie bać :P Normalnie podpisujesz umowe na usługę jaką świadczy firma. Wszystko masz dokładnie rozpisane, więc jak po prostu będziecie terminowo spłacać to na pewno nic wam nie grozi. Ja to pożyczam tylko mniejsze kwoty, tak jest bezpiecznie. A co do tych to najlepszą ofertę ma firma https://pozyczkago.pl/pozyczki-dlugoterminowe-podszewki/ Mają bardzo niskie rsso.

Zgłoś nadużycie #8 5 kwietnia 2018, 21:02

MarekOgarek avatar Posty: 132 Podziękowania: 0
nie polecam

Zgłoś nadużycie #9 5 kwietnia 2018, 21:04

Ramoneska avatar Posty: 188 Podziękowania: 0
Ja podchodzę z dystansem do szybkich pożyczek. Moim zdaniem to bardzo niebezpieczne bo łatwo się zadłużyć. Jak potrzebuję szybko kasy to korzystam z pożyczki pod zastaw w Lombardzie na Złotej. Oni działają 7 dni w tygodniu więc nawet w sobotnie popołudnie można podejść po pożyczkę. Standardowo zastaw robi się na 4 tygodnie ale można tez odebrać wcześniej tym samym zmniejszając odsetki. Z przedłużeniem też nie ma problemu, można to załatwić nawet przez telefon. Według mnie to zdecydowanie bezpieczniejsza opcja niż chwilówka czy jakieś internetowe pożyczki. Jeśli chcecie skorzystać usług lombardu to zostawiam Wam namiary https://www.lombardnazlotej.pl . U nich możecie liczyć na naprawdę uczciwą wycenę.

Zgłoś nadużycie #10 6 kwietnia 2018, 18:42

Leonora9 Leonora9 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Trudno się nie zgodzić z owym założeniem. Z drugiej jednak strony wciąż brakuje kilku ważnych informacji.