Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Szyjecie?

Zgłoś nadużycie #1 8 maja 2017, 14:34

milexica avatar Posty: 11 Podziękowania: 0
Hej, szukam po forum i nie mogę znaleźć więc zapytam. Szyjecie? Ja od niedawna przeprosiłam się z moim hobby i zastanawiam się gdzie najlepiej kupować tkaniny, guziki czy lamówki. Do tej pory korzystam z oferty https://www.craftfabric.pl/ bo jest dość atrakcyjna cenowo i szeroka.

Zgłoś nadużycie #2 2 czerwca 2017, 10:21

Natalia_BoaVista avatar Posty: 146 Podziękowania: 1
ja szyję tylko wtedy, kiedy coś się rozerwie albo zrobi się dziura.

Zgłoś nadużycie #3 25 lutego 2018, 22:40

mpire avatar Posty: 236 Podziękowania: 0
Szyję - spędzam na tym każdą, wolną chwilę... Jeśli Wy również lubicie szyć i szukalibyście sklepu internetowego, w którym moglibyście zaopatrzyć się w wysokiej jakości tkaniny, zajrzyj do sklepu internetowego https://ctnbee.com/pl i w nich je kup...

Zgłoś nadużycie #4 11 maja 2018, 12:53

nosleep avatar Posty: 187 Podziękowania: 1
Ja raz po raz lubię coś uszyć, szczególnie jakieś dodatki i dekoracje do domu. Ostatnio znalazłam w necie bardzo fajną pasmanterię https://sklep.ivex.pl/kategorie/filcowanie-haft.html , w której można kupić artykuły do szycia oraz akcesoria krawieckie. Mają bardzo duży wybór ozdób w świetnych cenach.

Zgłoś nadużycie #5 26 lipca 2018, 6:39

emilka8767 avatar Posty: 166 Podziękowania: 0
Ja staram się szyć, ale niestety nie zawsze wychodzi to wszystko tak, jakbym chciała. Ale najważniejsze jest to, że się nie poddaję. Najczęściej staram się szyć jakieś artykuły dekoracyjne, tylko są do tego potrzebne tkaniny dekoracyjne. Najczęściej zamawiam je w sieci, ale odkryłam, że są również dostępne w sklepie http://ka-international.pl/pl/tkaniny/ Udało mi się wyczytać i dowiedzieć, że mają ogromną ilość tkanin dekoracyjnych na sprzedaż.

Zgłoś nadużycie #6 27 lipca 2018, 14:36

Grardonyth avatar Posty: 246 Podziękowania: 1
Szyję i to chyba jedyny taki temat na tym forum także dobrze, że napisałaś. Szycie to moje hobby od dłuższego czasu i cieszę się, że ktoś podziela moją pasję. Zerknij na https://www.pickandcraft.pl/pl/c/Tkaniny-bawelniane-dla-dzieci/23 są tu nie tylko tkaniny bawełniane ale i przeróżne inne ciekawe opcje.