Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Tania apteka w Gorzowie Wielkopolskim

Zgłoś nadużycie #1 14 lutego 2020, 18:22

tracik avatar Posty: 158 Podziękowania: 0
Zwracam się dzisiaj do Was z prośbą o polecenie dla mnie taniej ale dobrze zaopatrzonej apteki w Gorzowie, w Wielkopolsce. Rozpocząłem pracę jako wolontariusz i pracuję z osobami starszymi. Bardzo skarżą się na ceny leków. A jestem pewien, że można je kupować taniej niż w aptece przy przychodni.

Zgłoś nadużycie #2 21 lutego 2020, 11:01

mpire avatar Posty: 477 Podziękowania: 1
Apteki które znajdują się przy przychodniach rzeczywiście mogą mieć wyższe ceny, szczególnie leków bez recepty. Pozwala im na to brak konkurencji - tak jak piszesz pacjenci, szczególnie starsi i tak będą w takiej aptece leki kupować. Poszukując najtańszej apteki w Gorzowie polecam na pewno apteki sieci Ziko, jedna z takich znajduje się na ulicy Gwiaździstej https://www.ziko.pl/apteki/gorzow-wielkopolski/gwiazdzista-16/ . Myślę, że będzie można sporo zaoszczędzić realizując recepty właśnie tam.

Zgłoś nadużycie #3 5 marca 2020, 7:26

bierendaa avatar Posty: 94 Podziękowania: 0
Zawsze można spróbować zrobić zamówienie w aptece internetowej, przynajmniej porównajcie sobie ceny. Takie zakupy też mogą być bardziej przemyślane. Możecie przed zakupem poczytać w internecie coś więcej o danym leku. Warto znać takie portale jak https://www.labmedica.pl/detonic/ gdzie dokładnie biorą pod lupę różne suplementy, środki medyczne, na przeróżne problemy zdrowotne.