Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Targi reklamowe - warto?

Zgłoś nadużycie #1 17 stycznia 2018, 16:04

MarekOgarek avatar Posty: 129 Podziękowania: 0
Zastanawiam się nad promowaniem swojego biznesu na targach branżowych. Co sądzicie o takim pomyśle?

Zgłoś nadużycie #2 18 stycznia 2018, 9:40

Ramoneska avatar Posty: 188 Podziękowania: 0
Oczywiście, że warto jechac na targi. To świetne miejsce na promocję swojej firmy. Takie wyjazdy doskonale wpływają na promowanie marki i zwiększenie rozpoznawalności firmy. Jeśli chcesz wypaść dobrze, to polecam przygotować dobre stoisko targowe. Profesjonalne stoiska wykonuje firma Berkano http://www.berkano.pl/ .Możesz u nich zamówić stoisko dopasowane do swoich potrzeb.

Zgłoś nadużycie #3 23 lutego 2018, 22:05

holeczka avatar Posty: 138 Podziękowania: 0
Jasne że warto ! my zawsze jeździmy i zabieramy jeszcze jakieś gadżety reklamowe ze sobą - http://www.izisport.pl/ po targach zwykle mamy spore zainteresowanie produktami

Zgłoś nadużycie #4 7 marca 2018, 10:58

bohun avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Kilka razy wystawialiśmy się na targach opakowań Taropak w Poznaniu. Podczas tych targów odbywały się równolegle targi reklamowe, wówczas głownie reklamy tradycyjnej. Takie targi umożliwiają nawiązanie relacji z klientami, czy współpracy w zakresie kooperacji nad niektórymi projektami. Dla nas takie targi umożliwiały również dywersyfikację źródeł pozyskiwania surowca do naszej produkcji. Na jednych z tych targów nawiązaliśmy współpracę z Fabryką Reklamy z Łodzi na Piłsudskiego 143 . Na targach przedstawiali oni jeden ze swoich produktów. Specjalną folię do rozpraszania światła. Oni wykorzystują tę folię do rozpraszania światła podświetlającego kasetony reklamowe. Okazało się że folia ta świetnie nadaje się również do okien. Tłumi promienie słoneczne jednocześnie zachowując światło. To nowatorskie rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #5 26 kwietnia 2018, 13:05

Malina78 avatar Posty: 40 Podziękowania: 0
Targi branżowe to doskonały sposób na promocję przedsiębiorstwa. Warto zainwestować w gadżety reklamowe, wizytówki i ulotki, które zostaną przekazane potencjalnym klientom. Myślę, że dobrym pomysłem są też gabloty reklamowe, w których można umieścić materiały promocyjne np. w postaci plakatów. Tutaj można sprawdzić jak się prezentują takie rozwiązania: https://www.jansen-display.pl/witryny Takie gabloty można też wykorzystać do efektywnego eksponowania ogłoszeń. Zastosowań jest więc wiele.

Zgłoś nadużycie #6 4 czerwca 2018, 14:12

Martynka85 avatar Posty: 47 Podziękowania: 0
Nie jest to zły pomysł na pewno! Warto prezentować się tam, gdzie znajdziesz potencjalnych klientów.
Ja teraz zastanawiam się nad odświeżeniem swojej strony internetowej i generalnie nad profesjonalną identyfikacją.
Mam na oku tę firmę: http://vilcore.pl/ , która zajmuje się tym tematem kompleksowo, więc będę niebawem zlecać im to zadanie.
Czy ktoś korzystał z ich usług?

Zgłoś nadużycie #7 21 czerwca 2018, 20:15

mosek avatar Posty: 181 Podziękowania: 0
Wiele zalezy od branży. Według mnie lepiej skupić się na marketingu internetowym. Można po prostu zainwestować w dobry hosting od Hekko i postawić stronę. Często efekty z takich prostych działań są lepsze niż z obecnosći na targach :)

Zgłoś nadużycie #8 26 czerwca 2018, 10:02

dorciak avatar Posty: 163 Podziękowania: 0
Myślę że to zaledwie część prowadzenia firmy. Reklamowanie się to jedno, ale nie sposób zapomnieć o innych rzeczach. Sporo przydatnego info znajdziecie na pewno na http://mojanowoczesnafirma.pl/ - ja tak zrobiłam!

Zgłoś nadużycie #9 28 sierpnia 2018, 16:41

monikabert90 avatar Posty: 90 Podziękowania: 0
Moim zdaniem jak najbardziej warto brać udział w takich targach reklamowych, można w ten sposób zdobyć wielu dodatkowych klientów. Tak jak ktoś wcześniej wspomniał, na pewno warto zabrać ze sobą na takie targi jakieś gadżety reklamowe, my na przykład w tym roku zamówiliśmy na https://eurofresh.com.pl/ zawieszki zapachowe i to był strzał w dziesiątkę, bo cieszyły się one dużo większą popularnością niż długopisy, breloczki czy też smycze :)

Zgłoś nadużycie #10 8 października 2018, 19:00

Grardonyth avatar Posty: 334 Podziękowania: 1
Osobiście uważam, że zaprezentowanie się na tego typu targach daje naprawdę spore szanse na rozwój biznesu. Niedawno zainwestowałam w nowy namiot reklamowy oraz ściankę wystawienniczą. Tego typu produkty zawsze zamawiam ze strony: https://print4events.pl/ Mam do nich zaufanie i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Także jeśli szukacie tego typu produktów warto do nich zerknąć.