Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Targi reklamowe - warto?

Zgłoś nadużycie #1 17 stycznia 2018, 16:04

MarekOgarek avatar Posty: 66 Podziękowania: 0
Zastanawiam się nad promowaniem swojego biznesu na targach branżowych. Co sądzicie o takim pomyśle?

Zgłoś nadużycie #2 18 stycznia 2018, 9:40

Ramoneska avatar Posty: 111 Podziękowania: 0
Oczywiście, że warto jechac na targi. To świetne miejsce na promocję swojej firmy. Takie wyjazdy doskonale wpływają na promowanie marki i zwiększenie rozpoznawalności firmy. Jeśli chcesz wypaść dobrze, to polecam przygotować dobre stoisko targowe. Profesjonalne stoiska wykonuje firma Berkano http://www.berkano.pl/ .Możesz u nich zamówić stoisko dopasowane do swoich potrzeb.

Zgłoś nadużycie #3 23 lutego 2018, 22:05

holeczka avatar Posty: 97 Podziękowania: 0
Jasne że warto ! my zawsze jeździmy i zabieramy jeszcze jakieś gadżety reklamowe ze sobą - http://www.izisport.pl/ po targach zwykle mamy spore zainteresowanie produktami

Zgłoś nadużycie #4 7 marca 2018, 10:58

bohun avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Kilka razy wystawialiśmy się na targach opakowań Taropak w Poznaniu. Podczas tych targów odbywały się równolegle targi reklamowe, wówczas głownie reklamy tradycyjnej. Takie targi umożliwiają nawiązanie relacji z klientami, czy współpracy w zakresie kooperacji nad niektórymi projektami. Dla nas takie targi umożliwiały również dywersyfikację źródeł pozyskiwania surowca do naszej produkcji. Na jednych z tych targów nawiązaliśmy współpracę z Fabryką Reklamy z Łodzi na Piłsudskiego 143 . Na targach przedstawiali oni jeden ze swoich produktów. Specjalną folię do rozpraszania światła. Oni wykorzystują tę folię do rozpraszania światła podświetlającego kasetony reklamowe. Okazało się że folia ta świetnie nadaje się również do okien. Tłumi promienie słoneczne jednocześnie zachowując światło. To nowatorskie rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #5 26 kwietnia 2018, 13:05

Malina78 avatar Posty: 12 Podziękowania: 0
Targi branżowe to doskonały sposób na promocję przedsiębiorstwa. Warto zainwestować w gadżety reklamowe, wizytówki i ulotki, które zostaną przekazane potencjalnym klientom. Myślę, że dobrym pomysłem są też gabloty reklamowe, w których można umieścić materiały promocyjne np. w postaci plakatów. Tutaj można sprawdzić jak się prezentują takie rozwiązania: https://www.jansen-display.pl/witryny Takie gabloty można też wykorzystać do efektywnego eksponowania ogłoszeń. Zastosowań jest więc wiele.