Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Targi reklamowe - warto?

Zgłoś nadużycie #11 30 listopada 2018, 14:37

gispi avatar Posty: 235 Podziękowania: 0
Portal http://www.flyweb.pl/jak-napisac-reklame/ nauczy Cię jak w prawidłowy sposób zająć się swoim biznesem, tak by zaczął on przynosić satysfakcjonujące zyski.

Zgłoś nadużycie #12 3 grudnia 2018, 14:54

Ramoneska avatar Posty: 240 Podziękowania: 0
Jasne, że warto. Targi reklamowe to doskonałe miejsce do pozyskania klientów. Tak naprawdę własnie na targach jest największa szansa na zainteresowanie klienta swoimi usługami czy produktami. Oczywiście trzeba sie do takiego wyjazdu dobrze przygotować - przede wszystkim istotne jest stoisko wystawiennicze, dzięki któremu nasza firma wyróżni się z "tłumu". W kwestii stoiska warto nawiązać współpracę z firmą Retio https://www.retio.pl - oni zajmują sie projektowaniem i wykonywaniem nowoczesnych stoisk wystawienniczych a także oferuja wykonanie materiałów reklamowych różnego rodzaju.

Zgłoś nadużycie #13 5 grudnia 2018, 22:14

Grardonyth avatar Posty: 507 Podziękowania: 1
No pewnie, że warto ;) Dobrze mieć ze sobą jakieś gadżety reklamowe, bo to bardzo pomaga w osiągnięciu dużej rozpoznawalności firmy. My na targi zawsze zabieramy przypinki, które wcześniej zamawiamy na https://www.przypinki.eu/przypinki-znaczki-badziki-kwadratowe.html . Składamy indywidualne zamówienie na przypinki o konkretnym kształcie i konkretnej grafice :)

Zgłoś nadużycie #14 24 stycznia 2019, 15:24

helercz avatar Posty: 254 Podziękowania: 0
Targi reklamowe wiążą się ze sporymi kosztami, więc jeżeli nie ma się tam znajomości i nie załatwi się sobie taniego miejsca, to lepiej zainwestować te pieniądze w marketing internetowy. Za cenę targów przeprowadzisz w firmie https://solv.pl/uslugi/ świetną kampanię reklamową.

Zgłoś nadużycie #15 5 lutego 2019, 22:25

aszka avatar Posty: 186 Podziękowania: 0
Nie wiem o jakie konkretnie targi chodzi. Jeśli o branżowe, to oczywiście że warto. Należy jednak zainwestować w dobrej jakości gadżety reklamowe. Tutaj https://side.com.pl jest znajdziecie. Jest tam wiele ciekawych rozwiązań dopasowanych do różnych potrzeb.

Zgłoś nadużycie #16 22 lutego 2019, 10:13

Artetas avatar Posty: 95 Podziękowania: 0
Według mnie raz na jakiś czas warto. Na pewno zyskacie nowych klientów, zobaczycie jakie są nowe trendy w branży. Na takie targi oczywiście trzeba się odpowiednio przygotować. Tu z pewnością oferta firmy http://www.ateko.pl powinna was zainteresować. U nich zaopatrzycie się w różnego rodzaju kalendarze reklamowe.

Zgłoś nadużycie #17 25 lutego 2019, 9:09

franksa avatar Posty: 120 Podziękowania: 0
Raz na jakiś czas na pewno. Trzeba pokazywać sie nowym potencjalnym klientom, a na targach bedzie ich bardzo wielu. Tu na pewno trzeba zaopatrzyć się w odpowiednie gadżety reklamowe. Jeżeli jeszcze nie wiecie na co postawić to zajrzyjcie na stronkę https://mmflex.pl Na pewno ich torby reklamowe świetnie się sprawdzą.

Zgłoś nadużycie #18 22 maja 2019, 12:07

Krupa Krupa awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Warto, biorę udział w takich targach bardzo często aby moja firma była rozpoznawalna i aby klienci sięgali po moje usługi bardzo często. Pamiętajcie, że na takich targach przydają się gadgety reklamowe z własnym logiem https://promoshop.pl/

Zgłoś nadużycie #19 13 lipca 2019, 18:26

Lidka avatar Posty: 116 Podziękowania: 0
Oczywiście, że warto. Targi reklamowe to doskonałe miejsce na zareklamowanie swoich usług. Na targi warto przygotować jakieś gadżety dla klientów. Fajnie przygotować np torby bawełniane. Takie torby zamówicie od firmy https://feelgood.pl/pl/torby-bawelniane-i-plocienne-163 . Na ich stronie znajdziecie więcej informacji dotyczących oferty.

Zgłoś nadużycie #20 27 sierpnia 2019, 18:32

yanki avatar Posty: 133 Podziękowania: 0
Ja również skorzystałam z ofertyfirmy https://www.vitabri.pl/wynajem-namiotow-ekspresowych Robią solidne namioty, które oferują w całkiem niezłych cenach. Polecam wam się z nimi skontaktować. Dawno nie współpracowalo mi się tak dobrze z żadną firmą.