Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Telefon, czy smartwatch dla dziecka?

Zgłoś nadużycie #1 5 marca 2019, 15:39

maksymilian avatar Posty: 95 Podziękowania: 0
Czytam na https://smartsafe.pl/artykuly/jak-dzialaja-zegarki-z-gps-dla-dzieci o zegarkach typu smartwatch dla dzieci. Zastanawiam się czy dla 8latki dobrym pomysłem będzie taki zakup czy moze jednak postawić na telefon? Zegarek ma funkcje GPS i telefonu. Co myślicie co lepiej kupić?

Zgłoś nadużycie #2 7 marca 2019, 10:03

Gutek Gutek awatar Posty: 9 Podziękowania: 0
Uważam, że 8 lat to jeszcze za wcześnie, aby dziecko miało swój telefon albo smartwatch.

Zgłoś nadużycie #3 27 marca 2019, 12:31

Mrlenas avatar Posty: 8 Podziękowania: 0
Teraz to już raczej stawia się na smartwatche. Telefony głównie służą dzieciom do robienia zdjęć, do grania w gry, czy też do przeglądania internetu. Myśle, ze starszy model Iphone np. taki 6s od https://bugo.com.pl/iphone-6s/apple-iphone-6s-16gb-silver.html fajnie się sprawdzi. Proponują oni za bardzo dobre ceny na takie porządne telefony

Zgłoś nadużycie #4 1 kwietnia 2019, 8:11

Marisa avatar Posty: 19 Podziękowania: 0
Książka...

Zgłoś nadużycie #5 16 kwietnia 2019, 12:08

penxol avatar Posty: 200 Podziękowania: 0
Jak dla mnie smartwach jest lepszym rozwiązaniem i można go nabyć za nie wielkie pieniądze w sklepie https://www.edibazzar.pl/

Zgłoś nadużycie #6 3 maja 2019, 15:23

Ramoneska avatar Posty: 240 Podziękowania: 0
hmm a jakie fajne funkcje ma smartwatch? Wg mnie to kicha. Smartfon ma ta przewage, ze mozna na nim sobie pograc w rozne gry:> A to dla dziecka na pewno wieksza radosc, niz z posiadania smartwatcha, ktory znudzi sie po dniu uzywania, prawda?
Jesli chodzi o smartfony - to sa takze niezbyt drogie - spojrzcie np tutaj: https://komorkomat.pl/ - mozna wyszukac modele wg ceny.

Zgłoś nadużycie #7 3 lipca 2019, 20:26

mpire avatar Posty: 358 Podziękowania: 0
Ja jednak jestem za tym, aby kupić smartfon - moim zdaniem sprawdzi się po prostu lepiej (posiada wiele innych funkcji, które dziecku mogą okazać się przydatne). Jeśli zależy Ci na niskiej cenie smartfona, proponowałbym Ci zamówić go na bestcenie :-) . Oferuje sprzęt elektroniczny w naprawdę świetnych cenach!

Zgłoś nadużycie #8 1 sierpnia 2019, 15:09

asiek avatar Posty: 39 Podziękowania: 0
Myślę, ze lepszą opcją są telefony komórkowe. Jeśli nadal nic nie wybrałaś zajrzyj na https://e-smartphone.pl Widziałam, ze wybór telefonów jest tam bardzo duży. My zastanawiamy się nad zamówieniem LG dla dzieciaków. Obiecaliśmy im że od września będą mieć własne telefony.

Zgłoś nadużycie #9 2 września 2019, 12:34

domownikja avatar Posty: 124 Podziękowania: 0
Jak chcesz dziecku kupić telefon to polecam rozejrzeć się na serwisie jakim jest http://smartfonypoznan.pl/k/wkve,marki-telefonow w celu zapoznania się z czołowymi markami telefonów w naszym kraju. Na pewno taki opis okaże się bardzo pomocny podczas podejmowania decyzji.