Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Tłumacz przysięgły

Zgłoś nadużycie #1 21 czerwca 2018, 18:48

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Cześć Forumowicze ! Postanowiłem założyć nowy temat, bo nie widzę tutaj jeszcze takiego, a chciałem podzielić się z Wami pewnym tłumaczem przysięgłym z Krakowa. Mianowicie, miałem do tłumaczenia kilka dokumentów z Wielkiej Brytanii i znajomy polecił mi zajrzeć na stronę http://tlumaczprzysiegly.krakow.pl/akty-umowy-notarialne/ . Powiem Wam, że człowiek jest naprawdę bardzo dużym specjalistom i jeśli tylko będziecie mieli do przetłumaczenia jakieś dokumenty prawnicze to śmiało możecie się do niego odezwać !

Zgłoś nadużycie #2 17 lipca 2018, 18:20

bierendaa avatar Posty: 67 Podziękowania: 0
Ja to w sumie nie miałam okazji korzystać z pomocy tłumacza. Ale jakbym miała skorzystać to udałabym się do firmy http://www.sct-tlumaczenia.pl czyli do biura tłumaczeń. Znajoma parę razy korzystała i mega sobie chwaliła.

Zgłoś nadużycie #3 17 lipca 2018, 18:40

Kirssteen avatar Posty: 112 Podziękowania: 0
Tłumaczenia przysięgłe znajdziesz również w firmie https://euro-tlumaczenia.pl Tak samo jak i tłumaczenia techniczne, medyczne i wiele wiele innych. Firma Euro-tłumaczenia to przede wszystkim pomoc dla klientów biznesowych ale i także dla indywidualnych.

Zgłoś nadużycie #4 24 sierpnia 2018, 12:09

TakaSobie avatar Posty: 103 Podziękowania: 0
Tak naprawdę jak chce się mieć pewność, że tłumaczenie jest wykonane dobrze to najlepiej skorzystać z usług tłumacza przysięgłego. Ja ostatnio zlecałam tłumaczenie strony internetowej biuru Junique https://www.junique.com.pl/tlumaczenie-stron-internetowych/ . Oni wykonują tłumaczenia szybko i bardzo dokładnie. Nawet teksty techniczne czy specjalistyczne tłumaczą bez problemu.

Zgłoś nadużycie #5 21 stycznia 2019, 11:58

Brayank9 avatar Posty: 73 Podziękowania: 0
Dobrą opcją będzie skontaktować się z takimi firmami jak http://www.verbo.com.pl U nich możecie liczyć na praktycznie każdego rodzaju tłumaczenia. Ja jakbym wybierała dla siebie pomoc w tłumaczeniach to na pewno byłoby to biuro tłumaczeń.

Zgłoś nadużycie #6 29 marca 2019, 19:42

jjusti18 avatar Posty: 274 Podziękowania: 0
Tłumaczeniami przysięgłymi zajmuje się również biuro tłumaczeń www.berligo.com . Jest to firma, która sumiennie podchodzi do swojej pracy. Wszystko u nich przed tłumaczeniem jest dobrze analizowana. Tak, żeby zachować całkowity sens danego pisma. Ogromnym plusem jest to, że firma działa zgodnie z wyznaczonymi terminami. Myślę, że warto byłoby postawić na ich usługi. Ale to już zależy od Ciebie.

Zgłoś nadużycie #7 29 marca 2019, 22:13

gornal avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
witam, rozpocząłem pracę jako tłumacz przysięgły i chciałbym się zapytać o cenę pieczątek flashowych. Tutaj trochę przeczytałem na ten temat https://arekskuza.pl/czym-jest-pieczatka-flashowa/ ale nic nie pisze o cenie. Jak to będzie za drogie to raczej podziękuje

Zgłoś nadużycie #8 30 marca 2019, 16:26

Higieniczny343 Higieniczny343 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Jakby nie patrzeć to nigdy nie myślałem o tym pod tym kątem. Człowiek uczy się całe życie.

Zgłoś nadużycie #9 6 lutego 2020, 9:41

anila avatar Posty: 81 Podziękowania: 0
Ja korzystałam z usług firmy LING do tłumaczeń przysięgłych https://www.lingpartner.pl/ling-t322umaczenia.html. Nie dość, że pracują szybo, bez zbędnych formalności, to jeszcze jakość ich tłumaczeń jest na świetnym poziomie, zdecydowanie warto się do nich zgłosić.

Zgłoś nadużycie #10 30 kwietnia 2020, 8:46

milena avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Czytałam sobie ostanio na http://pracadlatlumaczy.pl o pracy tłumacza też o tłumaczach przysięgłych i powiem szczerze jest to praca dość ciężka. Przede wszystkim duża odpowiedzialność. Ja sama uczę angielskiego i chciałam pracować jako tłumaczka ale widzę, że musiałabym się mocno przygotować do tego zawodu jednak.