Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Tłumaczenia i nauka języków słowiańskich

Zgłoś nadużycie #1 1 grudnia 2016, 19:25

roommikk avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Jeśli poszukuje rewelacyjnej firmy która pozwoli wam szybko nauczyć się jednego z języków Słowiańskich lub szukacie firmy do profesjonalnych tłumaczeń to http://www.slavia-jezyki.pl/tag/kurs-chorwackiego-krakow/ właśnie ta oferta należy do jednych z najlepszych w Polsce !

Zgłoś nadużycie #2 17 marca 2019, 11:02

Brayank9 avatar Posty: 73 Podziękowania: 0
Myślę, że pomoc firmy http://www.sct-tlumaczenia.pl będzie jedną z lepszych. W tym biurze tłumaczeń bez problemu poradzą sobei z każdym rodzajem tłumaczeń, ale i także z każdym jezykiem. Dostaniecie także drarmową wycenę waszego zlecenia.

Zgłoś nadużycie #3 22 marca 2019, 17:54

Szrutka avatar Posty: 269 Podziękowania: 0
Jeżeli chodzi o różnego rodzaju tłumaczenia to zajrzyjcie sobie na stronkę http://www.verbo.com.pl Znajdziecie tam szeroki wybór tłumaczeń w różnych językach. Na pewno poradzą sobie z tłumaczeniem na ten język

Zgłoś nadużycie #4 22 kwietnia 2019, 22:12

domownikja avatar Posty: 164 Podziękowania: 1
Jak szukasz naprawdę dobrego tłumacza to polecam Ci biuro jakim jest https://berligo.com/tlumaczenia-specjalistyczne/ na pewno znajdziesz tutaj profesjonalna obsługę twoich dokumentów i przetłumaczą dla ciebie je w mgnieniu oka. Warto sie rozejrzeć i zapytac o ofertę.