Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Tłumaczenia przysięgłe

Zgłoś nadużycie #1 10 października 2018, 14:14

Brayank9 avatar Posty: 66 Podziękowania: 0
Zastanawiam się do kogo się wybrać po porządne tłumaczenia przysięgłe. Ktoś z was kiedyś korzystał z tego typu usług? Znajoma już mi polecała biuro tłumaczeń http://www.verbo.com.pl ale chętnie wezmę pod uwage jeszcze wasze propozycje

Zgłoś nadużycie #2 18 kwietnia 2019, 14:28

domownikja avatar Posty: 126 Podziękowania: 0
Jeżeli zalezy Ci na tłumaczeniach przysiegłych to najlepszym rozwiazaniem będzie biuro https://berligo.com/tlumaczenia-prawnicze/ Jest tutaj wielu tłumaczy którzy tłumaczenia przysiegłe maja opanowane do perfekcji. Na pewno się nie zawiedziesz.

Zgłoś nadużycie #3 16 czerwca 2019, 17:28

bierendaa avatar Posty: 62 Podziękowania: 0
Spokojnie tez i z takimi poradzą sobie specjaliści od https://www.varsovia.net.pl Ja tu zlecałam wprawadzie zwykłe tłumaczenia i to na jezyk angielski, ale na pewno też oferują tego typu tłumaczenia. Na ich stronie znajdziecie pełną ofertę i cennik usług :)

Zgłoś nadużycie #4 17 czerwca 2019, 13:03

TakaSobie avatar Posty: 95 Podziękowania: 0
Obecnie jest bardzo dużo biur tłumaczeń jednak zawsze warto wybrać biuro sprawdzone. Bardzo dobre tłumaczenia przysięgłe z ponad 100 języków oferuje biuro Junique https://www.junique.com.pl/ . Tu możecie liczyć na szybki i profesjonalny przekład treści różnego typu. Biuro znajduje się w Poznaniu jednak można z nimi podjąć współpracę zdalną. Treści do tłumaczenia można przesłać pocztą mailową a gotowe tłumaczenie otrzyma się do domu listownie.