Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Toaleta na działkę

Zgłoś nadużycie #1 21 kwietnia 2020, 12:12

mpire avatar Posty: 478 Podziękowania: 1
Jakie macie toalety na działkach? teraz będziemy więcej czasu tam spędzać i się zastanawiam jak to rozwiązać... koło Wrocławia mieszkam. 4 osobowa rodzina, nie da rady bez toalety. Drewniana?

Zgłoś nadużycie #2 21 kwietnia 2020, 16:32

tracik avatar Posty: 158 Podziękowania: 0
Wynajmij sobie toaletę. Tu masz toalety przenośne wrocław https://wcserwis.pl/toaleta-przenosna-wroclaw/ . Szczerze to bym się wcale nie bawił z drewnianą, problem jest z opróżnianiem. A tak zamawiasz serwis i przyjeżdża ekipa i robi porządek. Zależy jak często będzie potrzeba, można co tydzień albo co cztery tygodnie nawet ustawić. Na działce musisz mieć, zgadzam się. Nawet jak raz na tydzień jedziesz. Co do kosztu wynajmu to nie są to wielkie kwoty. Szczególnie jak weźmiesz wersję standard. Można dodać dodatkowe wyposażenie jeszcze. Chwila moment można w sieci zamówić, w ciągu kilku dni Ci dowiozą na miejsce.

Zgłoś nadużycie #3 30 sierpnia 2020, 21:22

aszka avatar Posty: 379 Podziękowania: 0
Najlepiej zdecydować się na toalety przenośne. Nie musi to nas dużo kosztować, jeśli skorzystacie z internetowej porównywarki ofert na wynajem takich toalet. Można tam porównać propozycję wielu firm w konkretnej lokalizacji. Tutaj http://www.wcexpress.pl sobie zerknijcie. Myślę, że takie narzędzie to super sprawa, zwłaszcza, że można tam również poczytać sobie opinie klientów.