Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Tranik w ogrodzie

Zgłoś nadużycie #1 8 maja 2018, 13:03

Fabiana avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
Skoro tak dokładnie chcemy dbac o to by nasz ogród razem z trawnikiem świetnie wyglądał, to chyba warto by było zastosować taki preparat https://sklepdlaogrodu.pl/pl/aerator-w-plynie-do-trawnikow-600ml-target.html , słyszałam że bardzo fajnie użyźnia glebę i dzięki temu trawa duzo lepiej rośnie.

Zgłoś nadużycie #2 18 czerwca 2018, 21:29

lubiekawe avatar Posty: 63 Podziękowania: 0
A to muszę wypróbować, chociaż nie mam większych problemów z trawnikiem bo podcina go i mulczuje robot wiper. Codziennie jeździ i kosi, a mnie nic więcej nie interesuje.

Zgłoś nadużycie #3 19 czerwca 2018, 10:35

bili avatar Posty: 119 Podziękowania: 0
Przy pielęgnacji trawnika najważniejsze jest chyba systematyczne nawożenie. Jakbyś szukał sprawdzonych nawozów do trawy to ja mogę polecić te: http://www.grasslandfarms.pl/produkt/nawozy-do-trawy/

Zgłoś nadużycie #4 14 lutego 2019, 11:48

paluch686 avatar Posty: 49 Podziękowania: 1
Może wypróbuj taki fajny aerator
http://aeratorwplynie.pl/

Zgłoś nadużycie #5 31 marca 2019, 20:47

carolka avatar Posty: 106 Podziękowania: 0
Gdybyś szukał kosiarki do ogrodu warto zajrzeć na https://www.zenox.pl/ Znajdziesz tam spory wybór kosiarek, narzędzi ogrodowych i maszyn rolniczych. Myśle, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Zgłoś nadużycie #6 7 maja 2019, 16:18

kleopatra avatar Posty: 32 Podziękowania: 0
a u nas jest trawnik z rolki, super opcja i oplacalna przy malej powierzchni, efekt ma sie od razu praktycznie, firma Gardenon nam zakladala, dwa dni i po robocie :) a efekt fajny

Zgłoś nadużycie #7 16 maja 2019, 11:26

serenada avatar Posty: 273 Podziękowania: 0
Mój mąż bardzo lubi kosić trawę (ja nienawidzę). Zainwestował w zeszłym roku w kosiarkę spalinową od marki https://www.stiga.pl/ i jest bardzo zadowolony. Taka kosiarka to absolutny must have każdego, kto posiada własny ogród. Przyjemnie się nią pracuje. Jakby ktoś szukał, to polecamy kosiarki od Stiga.

Zgłoś nadużycie #8 5 lipca 2019, 12:06

Ramoneska avatar Posty: 225 Podziękowania: 0
Koszenie trawy jest żmudne, szczególnie jak ma się duży trawnik. Przy dużej powierzchni warto zastanowić się nad traktorkiem ogrodowym bowiem traktorkiem kosi się łatwiej i zdecydowanie szybciej. Wiadomo, że przy intensywnym użytkowaniu niektóre części mogą się zużywać dlatego warto mieć pod ręką części zamienne. Duży wybór części oferuje sklep https://skladczesci.pl/Czesci_do_traktorka .Tu znajdziecie cześć oryginalne jak i bardzo dobrej jakości zamienniki.