Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

transport

Zgłoś nadużycie #1 8 maja 2017, 16:33

Hyra avatar Posty: 293 Podziękowania: 1
Ostatnio samochód mi się zepsuł na trasie i kompletnie nie wiedziałam, co mam robić. Spanikowałam, na szczęście znajomy uratował sytuację. Na przyszłość wolę mieć kontakt do sprawdzonej pomocy drogowej, może słyszeliście coś o http://kuta-autoserwis.pl/transport/?

Zgłoś nadużycie #2 25 maja 2017, 9:25

misiek34 avatar Posty: 275 Podziękowania: 0
Mnie samochód zepsuł się podczas przeprowadzki. Musiałem na szybko zorganizować jakąś firmę transportową, łatwo nie było.

Zgłoś nadużycie #3 25 maja 2017, 10:19

Asiczek avatar Posty: 228 Podziękowania: 2
To nieciekawie, faktycznie. Też kiedyś musiałam szukać na szybko firmy transportowej i wtedy skorzystałam z porad z tego artykułu: http://fracht.pl/poradnik/wpis/na-co-zwrocic-uwage-przy-wyborze-firmy-transporto... . Warto się z tym zapoznać, bo nigdy nie wiadomo, kiedy te informacje okażą się przydatne.

Zgłoś nadużycie #4 2 czerwca 2017, 13:35

Hyra avatar Posty: 293 Podziękowania: 1
Czy znacie jakąś dobrą pomoc drogową na terenie Poznania i okolic? Najbardziej interesuje mnie, żeby była to sprawdzona firma i najlepiej, aby mieli też warsztat. Może znacie lub wiecie coś o autopomoc http://kuta-autoserwis.pl/autopomoc/?

Zgłoś nadużycie #5 12 września 2017, 16:50

rafik24 rafik24 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Niestety, ale ja się kompletnie na tym nie znam... W związku z tym nie będę w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc...

Zgłoś nadużycie #6 6 listopada 2017, 12:16

misiek34 avatar Posty: 275 Podziękowania: 0
A wiecie może jak transportować warzywa i owoce? Czego używać do przewożenia takich delikatnych produktów? Są specjalne skrzynki do tego, można o nich przeczytać na http://celnie.pl/skrzynki-transportowe-do-owocow-i-warzyw . Muszą posiadać odpowiednie certyfikaty.