Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

transport

Zgłoś nadużycie #11 28 sierpnia 2018, 18:26

Grardonyth avatar Posty: 408 Podziękowania: 1
Zepsuty samochód to przecież nie koniec świata :) Mój też ostatnio szwankował, więc odwiozłam go do warsztatu. Cały tydzień jeździłam taksówkami od https://itaxi.pl/nasze-miasta/taxi-warszawa/ i powiem Ci, że nawet nie chciało mi się przesiadać z powrotem do swojego auta :) Taksówki są naprawdę wygodne a cenowo wychodzi to o wiele korzystniej, niż na początku myślałam!

Zgłoś nadużycie #12 31 października 2018, 17:14

Wiki22 avatar Posty: 38 Podziękowania: 0
Ja w takich sytuacjach dzwonię do męża, albo taty :D

Zgłoś nadużycie #13 3 stycznia 2019, 18:12

dromil123 avatar Posty: 47 Podziękowania: 0
Do podróży zagranicznych najlepiej nadaje się samolot, jednak często koszt jest dość wysoki. Najtańszy jest chyba autobus, ale podróż trwa dłużej - bilety można znaleźć w sieci, choćby na https://www.aura.pl wychodzi taniej.

Zgłoś nadużycie #14 12 lutego 2019, 14:16

Lidka avatar Posty: 85 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o podróże zagraniczne to najlepiej wybierać sprawdzonych przewoźników. Taka podróż musi być komfortowa i przede wszystkim bezpieczna. Usługi przewozu międzynarodowego oferuje firma https://poeuropie.pl/oferta . Na ich stronie możecie zobaczyć dokładną ofertę. Przewozy realizują szybko i zgodnie z planem. Poza tym nie są drodzy - to wazne bo teraz każdy zwraca uwage na koszty.

Zgłoś nadużycie #15 23 lutego 2019, 8:08

marushhka avatar Posty: 24 Podziękowania: 0
Od takich zadań trzeba mieć odpowiednie firmy. Jeżeli jeszcze nie znaleźliście partnera od transportu to myślę że tu firma http://astonpartner.pl bedzie bardzo dobrym miejscem na współpracę. Mają oni szeroką flotę pojazdów jeżeli chodzi o transport dla firm międzynarodowy