Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

transport

Zgłoś nadużycie #21 3 listopada 2019, 21:54

wowin avatar Posty: 176 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o sprawdzoną firmę od sprzedaży hurtowej i detalicznej paliw to w Gorzowie Wielkopolskim jest to http://auto-benz.pl/ Bardzo dobra firma z korzystnymi cenami, na pewno będziecie z nich zadowoleni.

Zgłoś nadużycie #22 13 listopada 2019, 5:09

ariana avatar Posty: 251 Podziękowania: 0
Wszystko zależy od tego, co dokładnie chcemy transportować. Gdybyście szukali firmy, która specjalizuje się w transporcie towarowym to polecam Mizeton: http://www.mizeton.com/pl/ . Obsługują transport od 1,5 tony do 24 ton, w tym także transport chłodniczy. Polecam bliżej zapoznać się z ich ofertą.

Zgłoś nadużycie #23 16 grudnia 2019, 10:48

Kotres avatar Posty: 67 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o transport chłodniczy, to polecam tu specjalistów z firmy spedycyjnej www.lakmex.pl. Dbają wyjątkowo o bezpieczeństwo ładunków i gwarantują zawsze terminowe dostawy. Współpracuję z nimi od długiego czasu i nigdy nie miałem żadnych uwag, co do ich pracy. Dzisiaj trudno o tak rzetelnych kontrahentów.

Zgłoś nadużycie #24 24 stycznia 2020, 9:11

JaclynTalb JaclynTalb awatar Posty: 34 Podziękowania: 0
A kto zajmuje się transportem do Holandii? Możecie mi tutaj coś konkretnego poradzić? Zastanawiam się nad http://busadres.pl/przewozy-do-holandii . Podobno mają bardzo nowoczesną flotę autobusów. Czy to prawda i można im zaufać? Dajcie znać koniecznie w tym temacie.

Zgłoś nadużycie #25 24 stycznia 2020, 19:32

manieczka avatar Posty: 47 Podziękowania: 0
Jeśli szukacie firmy organizującej przewozy autokarowe w ramach wyjazdów turystycznych, szkolnych i firmowych to zgłoście się do firmy https://www.kazek.com.pl/z Wrocławia. Organizują wyjazdy w obrębie całego kraju. Mają autokary w dobrym stanie technicznym i z wygodami (rozkładane fotele, toaleta, klimatyzacja, dvd), jeżdżą bezpiecznie i mają przyzwoite ceny.

Zgłoś nadużycie #26 9 lutego 2020, 20:48

Treol avatar Posty: 73 Podziękowania: 0
Dwa razy do roku wyjeżdżam z młodzieżą na wycieczki. Autokar wynajmuję w sprawdzonej firmie https://eidpol-autokary.pl/. Ostatnio byliśmy w Górach Świętokrzyskich. Podczas noclegu w Kielcach kierowca wykazał się niezwykłą znajomością miasta. W środku nocy zawiózł dziecko wymagające natychmiastowej pomocy do szpitala. Polecam wszystkim współpracę z tą firmą.

Zgłoś nadużycie #27 11 lutego 2020, 17:03

walter.kurt avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Zastanawiam się nad rozbudowaniem floty samochodów dostawczych w firmie i wyposażeniem ich w nowe części. Dodatkowy zbiornik paliwa http://zbiornikipaliwa.com.pl/ montowany jest po przeciwległej stronie ramy samochodu. Zbiorniki połączone są przewodem paliwowym nad ramą samochodu, a pompa paliwowa pobierająca paliwo z lewego zbiornika, przetacza je do drugiego.