Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

transport

Zgłoś nadużycie #1 31 sierpnia 2017, 19:47

Takor avatar Posty: 281 Podziękowania: 0
Mam trochę nietypowe jak na kobietę pytanie ale szef poprosił mnie o pomoc i nie mogłam odmówić. Czy wiecie, gdzie w naszym województwie można wynająć załatwić transport maszyn? Albo może słyszeliście coś o firmie http://transportmaszynpoznan.com/oferta/? To chyba najlepsza opcja jaką udało mi się znaleźć.

Zgłoś nadużycie #2 1 grudnia 2017, 10:49

Lamelka avatar Posty: 120 Podziękowania: 0
A czy może kojarzycie firmę, która realizowałaby takie zlecenia w Krakowie, bo ta zaproponowana przez przedmówcę trochę daleko.

Zgłoś nadużycie #3 1 grudnia 2017, 15:14

olat184 avatar Posty: 53 Podziękowania: 0
Zerknij sobie na tą listę firm transportowych :) Tu masz wszystko w jednym miejscu :)

Zgłoś nadużycie #4 21 stycznia 2018, 12:14

FranczeskaWil avatar Posty: 12 Podziękowania: 0
Ja jak szukałam odpowiedniego kuriera dla siebie to skorzystałam z pomocy https://www.ebox24.pl/przesylki-dluzycowe-i-dluzyce-w-fedex Ebox24 jest to broker kurierski zajmujący się wyszukiwaniem najlepszych opcji na wysłanie paczki, dłużycy, palety. Może i znajdziesz na ich stronie pomoc w transporcie i takie rzeczy

Zgłoś nadużycie #5 23 stycznia 2018, 20:42

wysimirski avatar Posty: 20 Podziękowania: 0
Jak już mowa o kurierach to podrzucam Wam namiary na nich - https://www.szybkikurier.eu/kontakt-z-kurierem-geis . Geis to naprawdę dobra firma kurierska, działają sprawnie, szybko i terminowo. Zawsze mozna się skontaktować z kurierem, dogadać się co do godziny itd. To moim zdaniem też ważna kwestia jest.

Zgłoś nadużycie #6 3 kwietnia 2018, 19:38

Mimichaska avatar Posty: 18 Podziękowania: 0
W przypadku transportu międzynarodowego warto znać przynajmniej podstawowe przepisy jeżeli chodzi o konkretny kraj, z którego chcecie importować, lub do którego chcecie eksportować towary. Poczytajcie o takich przepisach na http://astonpartner.pl/zakaz-45-godzin-przerwy-w-kabinie-ciezarowki-jakich-krajo... W sumie też firmy transportowe powinny także wam przestawic jak to pokrótce wygląda.

Zgłoś nadużycie #7 18 maja 2018, 14:52

Karl122 Karl122 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Cześć. Ja szukam właśnie sprawdzonej firmy przewożącej przesyłki z Polski do Anglii... Czy uważacie, że np. oferta http://www.wbs-transport.pl/ jest warta rozważenia?