Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

transport maszyn

Zgłoś nadużycie #1 9 maja 2017, 0:50

Hyra avatar Posty: 321 Podziękowania: 1
Mam trochę nietypowe jak na kobietę pytanie ale szef poprosił mnie o pomoc i nie mogłam odmówić. Czy wiecie, gdzie w naszym województwie można wynająć załatwić transport maszyn? Albo może słyszeliście coś o firmie http://transportmaszynpoznan.com/oferta/? To chyba najlepsza opcja jaką udało mi się znaleźć.

Zgłoś nadużycie #2 2 czerwca 2017, 17:20

Hyra avatar Posty: 321 Podziękowania: 1
Mam trochę nietypowe jak na kobietę pytanie ale szef poprosił mnie o pomoc i nie mogłam odmówić. Czy wiecie, gdzie w naszym województwie można wynająć załatwić transport maszyn? Albo może słyszeliście coś ta oferta http://transportmaszynpoznan.com/oferta/? To chyba najlepsza opcja jaką udało mi się znaleźć.

Zgłoś nadużycie #3 12 kwietnia 2018, 17:45

Domek avatar Posty: 83 Podziękowania: 0
A pytałaś u nich- http://ekspo-trans.pl/slowenia/ ? Czy o taką firmę Ci chodzi?

Zgłoś nadużycie #4 5 czerwca 2018, 17:41

Mimichaska avatar Posty: 154 Podziękowania: 0
Taki transport mnie nie dotyczy. Ale też w sumie interesuje mnie kwestia transportu dla firm, konkretnie to transport międzynarodowy. Na razie szukam firm do takiego zadania. Na stronie http://astonpartner.pl/ile-kosztuje-transport-miedzynarodowy-obliczanie-cen-wysy... zapoznałam się już mniej więcej ze stawkami, warto to znać przy negocjacjach

Zgłoś nadużycie #5 31 stycznia 2019, 18:10

carolka avatar Posty: 201 Podziękowania: 0
Z tego co wiem transportem maszyn rolniczych i budowlanych zajmuje się ta firma http://spt24.eu/ Przewożą rzeczy ponadgabarytowe na całym świecie. Możesz się do nich zgłosić jeśli nadal szukasz transportu. Z tego co widziałam oferta jest atrakcyjna cenowo.

Zgłoś nadużycie #6 16 czerwca 2019, 20:38

carolka avatar Posty: 201 Podziękowania: 0
Sporo informacji na temat transportu znajdziesz na https://www.tona.com.pl/ To blog z artykułam m.in na temat transportu napisanymi przez profesjonalistów. Sama często tam zaglądam. Myślę, ze informacje tam zawarte mogą ci się przydać podczas wyboru transportu.

Zgłoś nadużycie #7 29 września 2019, 21:55

mpire avatar Posty: 452 Podziękowania: 1
Szukając firmy, która mogłaby przetransportować maszyny warto zainteresować się ofertą tego, katowickiego przedsiębiorstwa: https://www.oksel.pl/przeprowadzki-przemyslowe-transport-maszyn (w jej ofercie można znaleźć również transport HDS oraz transport ponadgabarytowy).

Zgłoś nadużycie #8 7 października 2019, 0:36

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
Niskopodwoziowy transport maszyn budowlanych na terenie całego kraju realizuje firma https://www.pwstachyra.pl/niskopodwoziowy-transport-maszyn Działają bezpiecznie, solidnie i niedrogo. To zdecydowanie transport maszyn i innych obiektów wielkogabarytowych na najwyższym poziomie. Z naszej strony 100 % zadowolenie.

Zgłoś nadużycie #9 5 lutego 2020, 20:43

mirkla avatar Posty: 72 Podziękowania: 0
My zwykle przy transporcie materiałów korzystamy z usług firmy Mobil Serwis http://mobilserwis.com.pl/uslugi/man/. Oni mają wiele oddziałów, między innymi w Gdańsku, Łodzi, czy Warszawie, ale z samym dojazdem też nie ma problemu. Wynajmowaliśmy też od nich sprzęt budowlany i tak samo, bardzo miła obsługa i kompleksowo wykonana usługa, polecam.

Zgłoś nadużycie #10 13 lutego 2020, 12:09

alok565 avatar Posty: 217 Podziękowania: 0
Jeśli interesuje was transport ciężkiego sprzętu, maszyn lub kontenerów polcam wam zgłosić się z tym do firmy hds-marcinkiewicz.pl . Mają oni spore doświadczenie w świadczeniu takich usług i na pewno będą w stanie spełnić wasze oczekiwania w tym zakresie