Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

transport maszyn

Zgłoś nadużycie #1 5 kwietnia 2017, 9:30

Hyra avatar Posty: 321 Podziękowania: 1
Mam trochę nietypowe jak na kobietę pytanie ale szef poprosił mnie o pomoc i nie mogłam odmówić. Czy wiecie, gdzie w naszym województwie można wynająć załatwić transport maszyn? Albo może słyszeliście coś o firmie http://transportmaszynpoznan.com/oferta/? To chyba najlepsza opcja jaką udało mi się znaleźć.

Zgłoś nadużycie #2 20 października 2017, 14:24

kulik86 avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
Hej,
mogę polecić godną zaufania firmę transportową SKT https://spt24.eu/ przeprowadzają transport morski, ponadgabarytowy i zajmują się spedycją! Można im powierzyć nawet wartościowe ładunki. Polecam

Zgłoś nadużycie #3 16 lipca 2019, 13:17

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
W kwestii transportu maszyn mam już trochę doświadczenia. Na szczęście znalazłem firmę, która realizuje dostawy bez problemów i punktualnie. Tutaj: https://fanlogic.eu/pl/ możecie zapoznać się dokładniej z ich ofertą. W biznesie liczy się naprawdę każdy szczegół, więc najlepiej od razu decydować się na współpracę z takimi profesjonalistami jak FanLogic. Mam nadzieje, że moja opinia będzie dla Was pomocna.

Zgłoś nadużycie #4 16 lipca 2019, 13:29

Asia3 avatar Posty: 9 Podziękowania: 0
http://inspirant-girl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #5 8 stycznia 2020, 21:27

yanki avatar Posty: 182 Podziękowania: 0
Jeśli chcesz bezpiecznie mieć dostarczone towary na czas to skorzystaj z oferty spedycji https://izntrade.com/#section-3 Firma jest specjalistą w swoim fachu i oferuje zarówno transport morski jak i lądowy więc bez problemu wywiąże się z takiego zlecenia.

Zgłoś nadużycie #6 14 stycznia 2020, 8:51

Treol avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
Transportem wszelakim na wysoką skalę zajmuje się firma spedycyjna www.net-cargo.pl w Gdyni. Korzystałem z ich usług w kwestii transportu wielkogabarytowego i spisali się po mistrzowsku. Współpraca na dobrych warunkach i dbałość o najmniejsze detale, tak aby towar dotarł bezpiecznie do celu. Oby jak najwięcej takich przedsiębiorców.

Zgłoś nadużycie #7 20 lipca 2020, 19:12

Szrutka avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Zwykła firma transportowa nie wystarczy, tu trzeba postawić na odpowiednich specjalistów do takich zadań. Są odpowiednie firmy do relokacji maszyn, nawet tych największych, trudnych w załadunku. Sprawdźcie sobie firmę http://inrel.pl/pl/ i ich ofertę. Znajdziecie tu specjalistów od transportu maszyn, mają też podnośniki hydrauliczne, wózki widłowe i inne sprzęty niezbędne do tego żeby bezpiecznie załadować maszyny do transportu. Również możecie liczyć tu na ponowną instalacje ich w nowym miejscu.