Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

transport

Zgłoś nadużycie #1 5 kwietnia 2017, 8:10

Hyra avatar Posty: 321 Podziękowania: 1
Ostatnio samochód mi się zepsuł na trasie i kompletnie nie wiedziałam, co mam robić. Spanikowałam, na szczęście znajomy uratował sytuację. Na przyszłość wolę mieć kontakt do sprawdzonej pomocy drogowej, może słyszeliście coś o http://kuta-autoserwis.pl/transport/?

Zgłoś nadużycie #2 16 listopada 2017, 14:28

ZielonySweterek avatar Posty: 15 Podziękowania: 0
Warto może w takim razie pokusić się o dobre ubezpieczenie z dodatkowymi pakietami. Np. żeby w razie unieruchomienia auta, ktoś przyjechał i je odholował, warto zajrzeć tutaj: https://najtaniejuagenta.pl/you-can-drive-oc/ i zobaczyć co firmy ubezpieczeniowe mogą nam zaproponować ;)

Zgłoś nadużycie #3 10 maja 2019, 16:35

Brayank9 avatar Posty: 73 Podziękowania: 0
Jak widać transport może przydać się w różnych przypadkach :) U nas w firmie obecnie potrzebny jest transport większy, ciężarowy. Znaleźliśmy już propozycje od firmy http://astonpartner.pl Jak szukacie transportu dla biznesu to zajrzyjcie sobie również na tą stronę

Zgłoś nadużycie #4 9 marca 2020, 14:18

Odin avatar Posty: 101 Podziękowania: 0
Zajmując się transportem zdecydowanie mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na dodatkowe wsparcie typu Flotman z pomocą którego między innymi mamy pełną kontrolę nad lokalizacją samochodów, zużyciem paliwa, czy stanem technicznym. Jednocześnie w jednym miejscu jest system CRM do obsługi klientów oraz planowanie etatów i przejazdów dla swoich pracowników. Warto sprawdzić i rozwijać swoją firmę w nowe technologie, myślę że nie pożałujecie!

Zgłoś nadużycie #5 22 kwietnia 2020, 21:17

kropa avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
W przypadku większych towarów, gdzie czas dostarczenia może być dłuższy to najlepiej sprawdza się spedycja morska https://www.znajdzkuriera.pl/aktualnosc/spedycja-morska-kurierem-miedzynarodowym... . Jednocześnie jest to metoda najtańsza

Zgłoś nadużycie #6 6 maja 2020, 9:59

biok avatar Posty: 102 Podziękowania: 1
Ach znam to, masakra jak się zepsuje. Ja miałam podobnie i na szczęście udało mi się szybko wypożyczyć samochód z firmy TANIEAUTO24 w Łodzi https://tanieauto24.pl/uslugi/dlugoterminowy-wynajem-aut/. Oni mają świetnie skonstruowaną ofertę, bardzo korzystne ceny, więc wcale nie przepłaciłam, a mogłam bez problemu wynająć samochód na dłuższy czas (bo niestety naprawa się dłużyła), polecam ich gorąco, są bardzo rzetelni.

Zgłoś nadużycie #7 14 maja 2020, 19:26

Szrutka avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Przede wszystkim trzeba mieć odpowiedni samochód do dobrze przeprowadzonego transportu dla biznesu. Również trzeb znaleźć sposób na to żeby zabezpieczyć wasz towar, ładunek. Sprawdźcie sobie tu ofertę od https://sieci-siatki.pl/ Ich siatki transportowe zabezpieczą przed wypadnięciem przeróżnych rzeczy, nawet tych drobnicowy. Ten producent siatek ma bardzo duży wybór takich rzeczy, także i siatek budowlanych, ogrodniczych, magazynowych i wielu innych.

Zgłoś nadużycie #8 6 grudnia 2020, 2:21

aszka avatar Posty: 506 Podziękowania: 0
Jeśli poszukujecie firmy, która zajmuje się kompleksowym transportem i organizuje przeprawy promowe, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://pks-sa.com/oferta/przeprawy-promowe.html . Na ich stronie znajdziecie kompleksową ofertę. Ta firma od lat działa na rynku. Warto zawsze korzystać ze sprawdzonych usług, bo dzięki temu będziecie wiedzieć, że firma profesjonalnie podchodzi do tematu.