Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

tuning samochodu

Zgłoś nadużycie #1 4 lipca 2018, 12:40

nellon avatar Posty: 325 Podziękowania: 2
Tuningowaliście kiedyś swoje samochody? Jakie ulepszenia dają efekty pod względem osiągów?

Zgłoś nadużycie #2 5 lipca 2018, 9:01

qtere avatar Posty: 192 Podziękowania: 0
Na moim samochodzie przeprowadzałem jedynie chiptuning, bo to najprostsza i sporo dająca usługa. Dodatkowo nie jest jakaś bardzo droga, w porównaniu do innych tuningów.

Zgłoś nadużycie #3 5 lipca 2018, 17:06

nellon avatar Posty: 325 Podziękowania: 2
Wybór mechanika ma znacznie? Można zbyt mocno przekręcić silnik, tak że zepsuje się w szybszym czasie?

Zgłoś nadużycie #4 5 lipca 2018, 21:00

qtere avatar Posty: 192 Podziękowania: 0
Oczywiście, że wybór ma znacznie, nie każdy zrobi to dobrze, jak źle podkręci Ci samochód, to odczujesz to podczas jazdy, przez jakąś dziwną pracę silnika. Dlatego jak ja stawiałem swój samochód na chipowanie, to wpierw dobrze się dowiedziałem, czy Funware Chiptuning jest odpowiednim wyborem, na całe szczęście, wszystko zostało elegancko zrobione.

Zgłoś nadużycie #5 3 sierpnia 2018, 12:21

Grzmot avatar Posty: 133 Podziękowania: 1
Sam nigdy nie zdecydowałbym się na taki manewr. Ale na szczęście nie muszę, bo w razie czego wiem, że w tym serwisie samochodowym w Krakowie na pewno pomogą mi w ogarnięciu tematu.

Zgłoś nadużycie #6 26 marca 2019, 17:12

Grardonyth avatar Posty: 498 Podziękowania: 1
Tuning samochodu to zawsze dość spore wyzwanie, a zarazem koszt. Wyzwanie, ze względu na to, że trzeba mieć pewne wyczucie i wizję, natomiast koszt - wiadomo - części i te sprawy. To co chciałem Wam polecić od siebie to zajrzenie na stronę https://tec2000.pl/produkt/dodatek-uszlachetniacz-do-diesla/ gdzie znajdziecie uszlachetniacz do diesla. Poprawia on osiągi naszego samochodu i z doświadczenia mogę powiedzieć, że to naprawdę działa. Na pewno wyczujecie różnicę jeśli siedzicie w temacie ;)

Zgłoś nadużycie #7 25 maja 2019, 6:59

kermit avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Cóż na studiach miałem czas, żeby posiedzieć sporo przy aucie. Teraz to już się nie zdarza. Mam też samochód, który tuningów nie potrzebuje. Wprawdzie dostałem od BMW zaproszenie do warsztatu, bo teraz trwa akcja serwisowa BMW egr https://businessinsider.com.pl/motoryzacja/akcja-serwisowa-w-bmw-silniki-samocho... słyszeliście? Ale podejrzewam, że jedynie sprawdzą i odeślą mnie do domu. Moje autko śmiga bez zarzutu.

Zgłoś nadużycie #8 28 maja 2019, 8:35

Szrutka avatar Posty: 68 Podziękowania: 0
Tu propozycje od http://www.amos.auto.pl na pewno powinny was też zainteresować. Myślę, że ich bagażniki samochodowe powinny fajnie się sprawdzić, szczególnie jeżeli będziecie często wybierać się na wycieczki samochodem i będziecie potrzebować przewieźć rower, narty itp.