Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ubezpieczacie się na życie?

Zgłoś nadużycie #1 29 kwietnia 2018, 12:40

netka netka awatar Posty: 93 Podziękowania: 0
Macie ubezpieczenie z firmy czy samodzielnie sie ubezpieczacie?

Co sądzicie tak na marginesie o ubezpiczeniach od określonych chorób? Na przykład od zachorowania na raka?

Zgłoś nadużycie #2 1 maja 2018, 11:35

marilla marilla awatar Posty: 169 Podziękowania: 1
Ubezpieczenie grupowe z firmy to naprawdę super opcja. Warunki takiego ubezpieczenia zwykle są korzystne. Nie każdy jednak ma możliwość wykupienia takiego ubezpieczenia. Jeśli nie to musi szukac polisy indywidualnej.

Dobrą opcję polisy ochrona plus ma Nationale Nederlanden:
https://www.nn.pl/ochrona-plus

Polisa jest nie tylko ubezpieczeniem na życie, chroni nas również od sytuacji kiedy nie będziemy mieli pieniędzy na splatę zobowiązań finansowych.

Zgłoś nadużycie #3 8 maja 2018, 11:18

ella avatar Posty: 84 Podziękowania: 0
od zachorowania na raka mało gdzie ubezpieczają zazwyczaj większość nowotworów jest na wyłączeniach w Ogólnych warunkach Ubezpieczenia. Za to ciekawi mnie czy ubezpieczenie zdrowotne niemcy obejmują leczenie raka, czy to tylko w tej opcji prywatnej?
Dla tych co szukają doradztwa w kwestii ubezpieczenia w niemczech polecam przeczytać ten artykuł http://ubezpieczenie.de/ubezpieczenia-zdrowotne-niemcy/

Zgłoś nadużycie #4 17 maja 2018, 17:21

borek1234 borek1234 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Moim zdaniem jak najbardziej jest to warte przemyślenia :) Ciekawe opcje na ubezpiecznia na życie sa np. tu ubezpieczenie na życie z https://www.ubezpieczeniaonline.pl/ranking-ubezpieczen/ubezpieczenia-na-zycie/0....

Zgłoś nadużycie #5 19 maja 2018, 17:05

dromil123 avatar Posty: 47 Podziękowania: 0
Tak uważam, że warto. W razie nieszczęścia rodzina ma zapewnione spore wsparcie. Dość niskie składki mają w Vienna Life, zobaczcie http://www.viennalife.pl/ - można się ubezpieczyć w różnym wieku, na mniejszą i większą kwotę.

Zgłoś nadużycie #6 20 czerwca 2018, 11:39

mpire avatar Posty: 462 Podziękowania: 1
Uważam, że dodatkowe ubezpieczenie to dobry pomysł. W razie nieszczęśliwego wypadku nie zostajesz z marnym l4, które w odpowiednim terminie musisz dostarczyć do pracy, w zamian dostając 80% wynagrodzenia i uciętą premię, tylko dostajesz rekompensatę. Uważam jednak, że o wiele bardziej jest to przydatne w przypadku naszych wszędobylskich pociech. Proponuję zapoznać się z artykułem dostępnym na stronie http://www.viennalife.pl/oferta/polisa-dla-dziecka/ i poważnie zastanowić się nad taką opcją.

Zgłoś nadużycie #7 21 czerwca 2018, 11:14

tinierjak avatar Posty: 50 Podziękowania: 0
Hej, ja nie mam ubezpieczenia na życie w tym sensie o jaki pytasz, ale zabezpieczam się inaczej, przede wszystkim oszczędności w bezpiecznych miejscach częściowo polokowane w twardych inwestycjach oraz dobry radca prawny z wrocławia - http://www.radca-prawny-czapczynski.pl/ to rzeczy które pozwalają mi się czuć bezpiecznie nawet bez polisy

Zgłoś nadużycie #8 22 czerwca 2018, 11:04

tinierjak avatar Posty: 50 Podziękowania: 0
Jak najbardziej ubezpieczenie na życie jest w dzisiejszych czasach bardzo ważne

Zgłoś nadużycie #9 25 czerwca 2018, 13:36

gazelka avatar Posty: 34 Podziękowania: 0
Które jest najkorzystniejsze?

Zgłoś nadużycie #10 24 sierpnia 2018, 0:11

helercz avatar Posty: 361 Podziękowania: 0
Jak już chcesz czegoś konkretnego dowiedzieć się w tym temacie, to prędzej poszukaj czegoś na http://www.jobston.pl/sposoby-na-dorobienie-do-pensji/ ram są zawsze konkretne informacje, bo artykuły pisane są przez osoby doświadczone i siedzące w temacie od lat.