Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ubezpieczenie mieszkań i nieruchomości

Zgłoś nadużycie #11 25 marca 2019, 14:58

Dorka Dorka awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Przy wyborze odpowiedniego ubezpieczyciela warto zapoznać się z najświeższymi ofertami i przeczytać różne artykuły na ten temat. Nie tak dawno ubezpieczyłam swój pierwszy samochód i wybrałam firmę MetLife, dzięki temu co przeczytałam na http://www.eduforum.pl/ubezpieczenia-rozne-okolicznosci-szeroka-oferta-firmy-met....

Zgłoś nadużycie #12 30 kwietnia 2019, 18:23

emilia avatar Posty: 154 Podziękowania: 0
W maju można sporo zyskać wykupując ubezpieczenie mieszkania lub domu bo w Cuk ubezpieczenie szyb można otrzymać za przysłowiową złotówkę.

Zgłoś nadużycie #13 9 lipca 2019, 10:47

pieknyolek avatar Posty: 51 Podziękowania: 1
Serdecznie zapraszam na stronę http://inhouse.szczecin.pl/

Zgłoś nadużycie #14 14 stycznia 2020, 12:25

Natalia_BoaVista avatar Posty: 310 Podziękowania: 1
Istnieje szereg różnych rodzajów ubezpieczeń. Słyszeliście o ubezpieczeniu kredytu, a dokładniej niskiego wkładu własnego? To często ostatnia deska ratunku dla tych kredytobiorców, którym braknie pieniędzy do minimalnej kwoty, jaka jest wymagana. Jednak trzeba mieć się na baczności, bo i tutaj ukryte są różne chochliki. Szerzej ten temat opisano tutaj http://zwrotubezpieczenia.pl/okolicznosci-wykluczajace-naleznosci-z-tytulu-oplat... gdzie powinien zajrzeć każdy, kto kiedykolwiek zetknął się z tym zagadnieniem.

Zgłoś nadużycie #15 5 lutego 2020, 14:30

biok avatar Posty: 102 Podziękowania: 1
Ubezpieczenie to ważna rzecz, ale przede wszystkim trzeba zadbać o zabezpieczenie przeciwpożarowe konstrukcji. U mamy biuro w części domu i musieliśmy dodatkowo zadbać o instalacje ppoż, a pomogła nam w tym firma STRAŻAK http://www.strazak.waw.pl/montaz-konserwacja-serwis-instalacji-ppoz/ z Warszawy. Oni wiedzą co i jak, naprawdę są nieocenieni, a usługi wykonują na wysokim poziomie, polecam serdecznie.

Zgłoś nadużycie #16 29 marca 2020, 11:35

emilka8767 avatar Posty: 378 Podziękowania: 0
Nie byłam przekonana, co do takiego ubezpieczenia, ale w końcu się zdecydowaliśmy i powiem Wam szczerze, że mieliśmy już okazję z niego korzystać, ponieważ zalało nam mieszkanie. Niestety potrzebna jest firma, która zajmuje się taką usługą, jak lokalizacja wycieków warszawa, bo nie udało nam się tego znaleźć. Liczymy na firmę https://optimal-osuszanie.pl/ która od razu wykona też osuszanie.