Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ubezpieczenie OC

Zgłoś nadużycie #21 2 sierpnia 2019, 17:58

emilia avatar Posty: 154 Podziękowania: 0
Teraz w Cuk do OC dostaniesz pakiet NNW poza autem, który zabezpieczy Cię dodatkowo. https://cuk.pl/samochod/kalkulator_oc_i_ac

Zgłoś nadużycie #22 25 września 2019, 11:38

Ewciak78 avatar Posty: 123 Podziękowania: 0
Świetnie, że dzielicie się wskazówkami w takich kwestiach. Jeżeli miałabym polecić Wam coś konkretnego to byłaby ta strona: http://kalkulator-ubezpieczen.pl/ Trafiłam do nich przy okazji wybierania ubezpieczenia samochodu. Informacje zawarte na tym blogu rozwiały wszystkie moje wątpliwości i dzięki temu mogłam zdecydować się na odpowiednie ubezpieczenie. Myśle, ze wielu osobom przydadzą się takie informacje.

Zgłoś nadużycie #23 30 września 2019, 22:02

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
W sumie to niedawno byłam w podobnej sytuacji! Sama długo zastanawiałam się nad wyborem ubezpieczenia. Nie do końca byłam przekonana też co do jego zakresu, czy brać coś dodatkowego czy nie... Podstawą jest OC, to wiadomo. Kwestia tego, czy brać AC? Nigdy nie miałam, ale chciałam czuć jakiś taki wewnętrzny spokój... Postanowiłam poszperać trochę w sieci na ten temat i powiem Wam, że stwierdziłam, że to jednak naprawdę świetne ubezpieczenie! I wyszło tak, że zdecydowałam się na OC wraz z AC. Idealne ubezpieczenie znalazłam w kalkulatorze https://kalkulator.mtu24.pl/motor/ikdirmtu24pl/vehicle i oferta, którą znalazłam, była naprawdę korzystna. Zakupiłam ją i jestem bardzo zadowolona :) Z AC jeszcze nie korzystałam, ale ochrona, którą wybrałam, jest naprawdę szeroka. Teraz spokojnie mogę ruszać w długie trasy, na urlopy czy wakacje. O wiele lepiej się jeździ kiedy ma się porządne ubezpieczenie :) Można spać (a właściwie jechać) spokojnie! Nie ma nic cenniejszego niż bezpieczeństwo.

Zgłoś nadużycie #24 4 października 2019, 18:48

emilia avatar Posty: 154 Podziękowania: 0
Najlepiej sprawdzić w porównywarkach. W CUk porównasz 30
ubezpieczycieli więc można znaleźć najtańszą polisę https://cuk.pl/samochod/kalkulator_oc_i_ac

Zgłoś nadużycie #25 5 grudnia 2019, 10:16

martak avatar Posty: 302 Podziękowania: 0
Nikt nie chce przepłacać za ubezpieczenie samochodu. Dlatego warto wiedzieć, jak znaleźć najtańsze OC. Polecam ciekawy artykuł na ten temat: https://kuta-autoserwis.pl/jak-znalezc-najtansze-oc/ .

Zgłoś nadużycie #26 14 stycznia 2020, 10:51

JaclynTalb JaclynTalb awatar Posty: 60 Podziękowania: 0
Ja polecam skorzystać z tego kalkulatora https://kalkulator.ubea.pl/ :) Mają naprawdę korzystne oferty, warto się z nimi zapoznać :)

Zgłoś nadużycie #27 2 lutego 2020, 22:21

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Ubezpieczeń OC szukajcie sobie na stronie http://swiatubezpieczen.net.pl/ Są to wyjątkowe ubezpieczenia w najlepszych cenach i każdy może tam coś dla siebie znaleźć. Niestety ubezpieczalnie czasem mają duże skoki cenowe i nie ma sensu, aby się przepłacało.

Zgłoś nadużycie #28 8 lutego 2020, 19:25

Kotres avatar Posty: 97 Podziękowania: 0
Polecam wam skorzystanie z oferty http://an70pio.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=219&idDistrib.... Szybko, sprawnie i niedrogo.

Zgłoś nadużycie #29 17 marca 2020, 22:39

asiek avatar Posty: 214 Podziękowania: 0
Na twoim miejscu skorzystałabym z kalkulatora ubezpieczeń na http://kompleksowaochrona.pl/ Dzięki temu wybierzesz najkorzystniejsze ubezpieczenie dla siebie. Ja zawsze tak robię i nie mogę narzekać na swoje OC i AC.

Zgłoś nadużycie #30 18 marca 2020, 23:34

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Jeśli chcielibyście się zdecydować na ubezpieczenie OC to powinniście poszukać sobie najlepszych opcji, ponieważ dzięki temu nie przepłacicie za Wasze odszkodowanie. Koniecznie musicie zerknąć sobie na stronę https://www.mfind.pl/ubezpieczenie-oc-ac/kalkulator-oc-ac na której dostępny jest kalkulator OC i AC. Powinniście się rozejrzeć.