Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ubezpieczenie samochodu ciężarowego...

Zgłoś nadużycie #1 31 października 2018, 10:13

mpire avatar Posty: 453 Podziękowania: 1
Szukając ubezpieczenia swojego samochodu natknąłem się na ciekawą ofertę http://fullpolisa.pl/wylicz-skladke/ubezpieczenie-oc-i-ac-samochodu-ciezarowego-... - to mi uzmysłowiło, że nie ma sesnu być wiernym jednemu ubezpieczycielowi, skoro można tyle zyskać, korzystając z usług multiagencji ubezpieczeniowej - ma najkorzystniejsze oferty, o wiele korzystniejsze niż mój obecny ubezpieczyciel.

Zgłoś nadużycie #2 10 kwietnia 2019, 21:22

kropa avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Możesz sobie tutaj https://porownywarka-oc-ac.pl/ zrobić porównanie OC samochodu i wtedy dowiesz się gdzie będzie najtaniej ;) Znajomy mi tę stronkę podrzucił po tym jak mu powiedziałam ile płacę za ubezpieczenie. Okazało się że sporo przepłacałam :/

Zgłoś nadużycie #3 12 czerwca 2019, 18:23

Miko avatar Posty: 52 Podziękowania: 0
Te porównywarki nie zawsze pokazują faktyczne oferty. Ja już się kilka razy o tym przekonałem, więc teraz z nich nie korzystam. Mam natomiast swoje sprawdzone biuro ubezpieczeń https://www.facebook.com/BIURO-Ubezpiecze%C5%84-Jadwiga-Czajkowska-1477430669189..., gdzie już od jakiegoś czasu, zawsze mi pani wylicza, gdzie OC wyjdzie najtaniej. Zresztą kupuję tam nie tylko OC, ale także ubezpieczenie domu i zawsze mam najlepszą ofertę. Co najlepsze wszystko można załatwić onlnie, bez wychodzenia z domu, co jest dla mnie dużą wygodą.

Zgłoś nadużycie #4 3 lipca 2019, 17:01

emilia avatar Posty: 154 Podziękowania: 0
Teraz w Cuk też jest ciekawa promocja, razem z OC można odebrać ubezpieczenie opon za 1 zł

Zgłoś nadużycie #5 22 sierpnia 2019, 22:12

Grandi avatar Posty: 44 Podziękowania: 0
Nie wiecie na jakie ubezpieczenie się zdecydować, to zadzwonicie sobie do biura ubezpieczeń - http://www.forumbudowlane.pl/ekspertyzy-budowlane-i-opinie-techniczne/ubezpiecze... . Pani Jadwiga zrobi rozeznanie w ofertach i wyszuka najkorzystniejsze dla was propozycje. Dzięki temu, nie tracąc czasu, będziecie mogli wykupić najlepsze dla siebie ubezpieczenie. Ja zawsze korzystam z pomocy p. Jadwigi i zawsze jestem zadowolona.