Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ubezpieczenie

Zgłoś nadużycie #1 31 sierpnia 2017, 21:20

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Ubezpieczenie OC to trochę mało. Warto pomyśleć też o AC i assistance. A jeśli tego nie macie to koniecznie zapiszcie sobie numery do dobrych pomocy drogowych. W Poznaniu mogę polecić http://www.pomocdrogowa.w.poznaniu.pl/galeria/. Chłopaki dają radę, nie raz ten kontakt już mi się przydał.

Zgłoś nadużycie #2 30 września 2017, 10:54

Mania12 avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
To prawda. Jak ktoś dużo podróżuje to warto wykupić również AC, w skali roku nie wychodzi to wcale tak dużo, a może nam oszczędzić wielu kłopotów. Jak ktoś szuka odpowiedniego ubezpieczenia to warto zerknąć na https://najtaniejuagenta.pl/ Mają tam porównywarkę oc, dzięki czemu mamy pewność, że wybierzemy najlepszą ofertę.

Zgłoś nadużycie #3 24 listopada 2017, 12:38

Warson Warson awatar Posty: 6 Podziękowania: 0
A jakie ubezpieczenia na życie polecacie? Czy uważacie, że na przykład coś z tej porównywarki byłoby ok https://www.rankingubezpieczennazycie.pl/ ?

Zgłoś nadużycie #4 17 stycznia 2018, 21:00

Mimik Mimik awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Bardzo fajne zestawienie ubezpieczeń na życie jest również tutaj http://www.ubezpieczeniaonline.pl/ranking-ubezpieczen/ubezpieczenia-na-zycie/0.h... :) Sądzę, że warto się temu bliżej przyjrzeć.

Zgłoś nadużycie #5 25 maja 2018, 0:43

dromil123 avatar Posty: 47 Podziękowania: 0
Dobre ubezpieczenie wcale nie musi wiele kosztować, w przypadku ubezpieczenia na życie stawki zaczynają się od kilkudziesięciu zł miesięcznie - moim zdaniem to niewiele. W Vienna Life http://www.viennalife.pl/ mają takie polisy - przy małej sumie ubezpieczenia nie trzeba nawet robić badań lekarskich.

Zgłoś nadużycie #6 3 lipca 2018, 9:52

emilia avatar Posty: 154 Podziękowania: 0
Gdzie wykupimy najkorzystniejsze OC i AC możemy tutaj sprawdzić https://cuk.pl/

Zgłoś nadużycie #7 12 września 2018, 17:00

sonnybrezx5 sonnybrezx5 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Cześć. Mam pewien kluczowy oraz wymagający do rozstrzygnięcia dylemat. Czy macie może jakiekolwiek doświadczenia z polisami nieruchomości? Na rynku jest mnóstwo różnorodnych ofert i ciężko jest się na coś zdecydować. Odszukałem na przykład takie coś jak https://www.ubezpieczeniaonline.pl/mieszkania-domu/0.html ubezpieczenie mieszkania z ubezpieczeniaonline.pl . Z góry wielkie dzięki za porady w tej sprawie.

Zgłoś nadużycie #8 18 września 2018, 12:37

Fuerc0 Fuerc0 awatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Jest pewna kwestia, którą potrzebowałbym z Wami skonsultować. Mówiąc szczegółowo, mam na myśli ubezpieczenia życiowe. Czy skorzystalibyście z wiadomości i zestawienia na https://www.ubezpieczeniaonline.pl/ranking-ubezpieczen/ubezpieczenia-na-zycie/0.... ? Za każdą zbawienną radę będę ogromnie wdzięczny.

Zgłoś nadużycie #9 29 września 2018, 15:19

mayczak avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Spory wybór ubezpieczeń posiada firma http://fullpolisa.pl/wylicz-skladke/ubezpieczenie-mieszkania-i-domu/ - w jej ofercie można wyliczyć zarówno składkę ubezpieczenia na mieszkanie, jak i domu. To multiagencja, więc będziesz mieć w czym wybierać… W swojej ofercie posiada również inne typy ubezpieczeń, w tym OC i AC.

Zgłoś nadużycie #10 13 października 2018, 17:03

emilia avatar Posty: 154 Podziękowania: 0
Dla mnie cena jest priorytetem, dlatego Cuk.pl mi przypasował bo porównali mi oferty wielu polis.