Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ubranie do wędkowania

Zgłoś nadużycie #1 29 maja 2019, 23:41

sabrene avatar Posty: 161 Podziękowania: 0
W czym najczęściej wybieracie się na ryby? Niektóre łowiska mają bardzo przyjemny dostęp do wody, są kładki itp. Jednak w wielu przypadkach tereny są mocno błotniste i podmokłe. Nie raz całe buty są przemoczone, jakie macie na to sposoby?

Zgłoś nadużycie #2 31 maja 2019, 15:38

nellon avatar Posty: 310 Podziękowania: 2
Odpowiedni strój to podstawa. Nie wyobrażam sobie wybrać się w zwykłych butach na łowisko. Wiadomo jest dużo błota i wody jak sam zaznaczyłeś. Są specjalne ubrania wędkarskie, które mają sporo kieszonek rozmieszczonych w dogodnych miejscach i w nich można łowić wszędzie.

Zgłoś nadużycie #3 9 czerwca 2019, 14:12

sabrene avatar Posty: 161 Podziękowania: 0
Ile trzeba wydać kasy na taki strój, zęby był ona naprawdę porządny i posłużył mi przez dłuższy czas? Bo obstawiam, że te najtańsze będą szybko się rwał i mogą nie być nieprzemakalne.

Zgłoś nadużycie #4 17 czerwca 2019, 20:05

nellon avatar Posty: 310 Podziękowania: 2
Taki zwykły strój przeciwdeszczowy to kupisz za 50 zł, ale jak zależy Ci na takim, w którym możesz wejść do wody i nie przemoknąć, to musisz się liczyć z kosztami rzędu około 400zł, fajną opcją są też wodery, które można na luzie za 100zł kupić, a też dobrze spełniają swoją funkcję.