Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ulubione marki

Zgłoś nadużycie #121 14 czerwca 2020, 17:44

Pokrzywa avatar Posty: 228 Podziękowania: 0
Wy o markach ciuchów a ja o merce gniazd i wyłączników, jak i gniazd komputerowych https://e-ospele.pl/poradnik-gniazda-komputerowe . Moją ulubioną marką jest Ospel, a jak już mam coś ich kupić to wyłącznie u ich dystrybutora e-Ospele.pl. Mają dobre ceny i są chętni by dopomóc w razie potrzeby.

Zgłoś nadużycie #122 21 czerwca 2020, 16:13

paluch686 avatar Posty: 225 Podziękowania: 1
Bardzo lubię niszowe marki. Np. ostatnio głównie kupuję odzież marki Mos Mosh. Niestety, nie wszędzie można ją kupić (albo na szczęście!). Ja kupuję na stronie https://adventurefashion.pl/. Warto tam zajrzeć, bo mają w ofercie wiele innych firm :)

Zgłoś nadużycie #123 5 listopada 2020, 13:20

Arkadiusz1 avatar Posty: 203 Podziękowania: 1
Oczywiście, że tak. Przecież dzisiaj jest o tyle prosciej, że faktycznie jesteście w stanie znaleźć wiele ciekawych rozwiązań pod kątem takich zakupów. Na pewno warto będzie zajrzeć do https://sneakerstudio.pl/pol_m_Damskie-209.html i samemu zastanowić się nad tym, na co konkretnie chcecie postawić. Grunt to być w pełni zadowolonym z podjętych przez siebie decyzji zakupowych.