Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ulubione marki

Zgłoś nadużycie #41 12 grudnia 2016, 23:19

Enea avatar Posty: 11 Podziękowania: 0
Uwielbiam robić zakupy i głównie kupuje sobie torebki,mam ich całe mnóstwo. Kiedyś przywiązywałam wagę do marki,dzisiaj cenię sobie sklepy z dużym wyborem i oryginalnymi wzorami torebek.Możecie zobaczyć na http://www.mamtorebke.pl/
piękne,stylowe duże torby na każdą okazję czy maleńkie kopertówki bez których nie wolno wręcz pokazywać się na wielkich balach.

Zgłoś nadużycie #42 1 stycznia 2017, 21:39

milena avatar Posty: 125 Podziękowania: 0
Ja nie mam jednej ulubionej, po prostu kupuję takie ubrania, jakie mi się podobają. Ostatnio dużo fajnych rzeczy można dostać na stronie https://gomez.pl/pl/dla_kobiet jeśli nie znasz to sobie zerknij w wolnej chwili.

Zgłoś nadużycie #43 5 stycznia 2017, 8:24

Agacik avatar Posty: 157 Podziękowania: 0
Każda z nas ma chyba swoje ulubione marki, ja tutaj http://domodi.pl/odziez/odziez-damska/sukienki/sukienki-wizytowe zawsze szukam sukienek, bo wiem, że nigdy się nie zawiodę.

Zgłoś nadużycie #44 Dzisiaj, 00:21

kropa avatar Posty: 9 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju bieliznę to moją ulubioną marką jest: http://www.kinga.com.pl/figi . Tym bardziej zyskała w moich oczach, gdy dowiedziałam się, że wszystko jest produkowane w Polsce. Czuję dumę, że potrafimy taką piękną bieliznę tworzyć :)