Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Umowa o pracę tymczasową a kredyt

Zgłoś nadużycie #1 4 maja 2018, 10:00

Domek avatar Posty: 83 Podziękowania: 0
Chcemy wnioskować o kredy na mieszkanie. Mąż ma umowę na czas nieokreślony, ja- umowę o pracę tymczasową. Czy jest szans byśmy dostali kredyt?

Zgłoś nadużycie #2 22 maja 2018, 0:03

mpire avatar Posty: 445 Podziękowania: 1
Mając umowę o pracę na czas określony o kredyt może być niezwykle trudno... Nie wiem, czy rozsądniej nie byłoby zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki pozabankowej. Ciekawą ofertę ma https://kokos.pl/ - widnieje nawet na nim kalkulator umożliwiający oszacowanie kosztów pożyczki!

Zgłoś nadużycie #3 28 maja 2018, 16:23

mamanaetacie avatar Posty: 23 Podziękowania: 0
Dokładnie, dlatego lepiej poszukać pracy, w której zaoferują ci normalną, stabilną umowę na czas nieokreślony. Miałam podobny problem, ale jakiś czas temu zaczepiłam się w i jestem zadowolona. Dobra umowa, benefity, znana marka więc i dla banku wiarygodna

Zgłoś nadużycie #4 24 sierpnia 2018, 0:14

helercz avatar Posty: 361 Podziękowania: 0
Tego typu informacje sprawdzisz przeszukując bloga http://www.menis.pl/kredyt-bez-big/ mi się często przydają ich porady, dlatego też systematycznie go czytam i dokształcam się w kwestii biznesu, oraz zarobków.

Zgłoś nadużycie #5 18 września 2018, 11:42

penxol avatar Posty: 272 Podziękowania: 0
Dla mnie najbardziej w wyborze pożyczki pomogła strona http://www.advans.pl/chwilowki-internetowe/ znajduje się tam sporo cennych wskazówek, z którymi bezpieczny wybór pożyczki nie jest żadnym problemem

Zgłoś nadużycie #6 25 września 2018, 17:59

sabrene avatar Posty: 230 Podziękowania: 0
Zanim postanowisz wziąć kredyt poczytaj o tym jaki bank będzie najlepszy na stronie http://bazanet.pl/ranking-bankow-kredyty/ korzystałam z tego rankingu i powiem szczerze, że było warto :D

Zgłoś nadużycie #7 18 listopada 2018, 22:24

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Blog http://www.cigg.pl/kredyt-hipoteczny-budowe-domu/ jest jedną z największych stron o tematyce pożyczkowej, przy pomocy artykułów, które się na nim znajdują, dowiesz się bezproblemowo tego jak bezpiecznie pożyczyć pieniądze.

Zgłoś nadużycie #8 19 marca 2019, 7:55

karin avatar Posty: 82 Podziękowania: 0
Myślę, że jest szansa. Wszystko zależy od tego jakie są Wasze realne dochody i jakie macie zobowiązania. Tutaj https://kredytolog.com/najtanszy-kredyt-mieszkaniowy-hipoteczny.php masz oferty takich kredytów hipotecznych. Zawsze możesz złożyć wniosek i zobaczyć jaka będzie decyzja.

Zgłoś nadużycie #9 23 kwietnia 2019, 14:15

monikabert90 avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
A skoro już o pracy tymczasowej i dodatkowej mowa, to czy są tutaj może jakieś dziewczyny pracujące jako konsultantki firmy AVON? Pytam, ponieważ zaczęłam się sama ostatnio nad taką praca zastanawiać, mogłaby to być całkiem niezła forma dodatkowego zarobkowania. Z tego, co widziałam na stronie https://avonlider.pl/zostan-konsultantka, z takiej pracy płynie też sporo innych korzyści... jak sądzicie, warto?

Zgłoś nadużycie #10 23 kwietnia 2019, 15:14

versia versia awatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Takie informacje nie są rzadkością. Używając przeglądarki szybko można znaleźć coś na ten temat.