Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Uprawnienia elektryczne

Zgłoś nadużycie #1 24 marca 2020, 22:19

mpire avatar Posty: 452 Podziękowania: 1
Gdzie w dobrej cenie i szybko można przejść kurs uprawniający SEP? Potrzebuję do pracy, brakuje ludzi a bez tych uprawnień nie mogę wykonywać za nich obowiązków. Najlepiej żeby i za granicą były ważne. Zdarzają się wyjazdy.

Zgłoś nadużycie #2 25 marca 2020, 10:29

tracik avatar Posty: 158 Podziękowania: 0
W obecnej sytuacji będzie ciężko tak na szybko, nie mniej szkolenia najlepiej tego typu przeprowadza firma szkleniowa eMKa Szkolenia. W całym kraju praktycznie. Szkolenie SEP g1 kończy się egzaminem, po nim uzyskuje się uprawnienia do 1kv. Ważne w całym kraju, również w Unii Europejskiej. Na https://szkolenia-emka.pl/szkolenia/kurs-sep-g1/ odsyłam, dowiesz się więcej o terminach najbliższych i miejscach szkoleń. Warto się teraz skontaktować z firmą bezpośrednio. Co do kosztów to nie są duże pieniądze biorąc pod uwagę, że zyskujesz Świadectwo kwalifikacji SEP na kolejne 5 lat.

Zgłoś nadużycie #3 23 kwietnia 2020, 12:53

yanki avatar Posty: 182 Podziękowania: 0
Niestety ciężko jest mi się wypowiedzieć w tej kwestii, ponieważ nie mam żadnego doświadczenia z elektryką. Natomiast gdyby ktoś z was chciał przygotować się do egzaminu na uprawnienia budowlane, to warto skorzystać z tej strony https://uprawnienia-budowlane.pl/ gdzie znajdziecie materiały do nauki.