Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

urządzam mieszkanie

Zgłoś nadużycie #171 21 listopada 2019, 12:54

nikki avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
My po nowym roku chcemy wymienić meble w mieszkaniu. Szukam jakiegoś niedrogiego sklepu internetowego. Możecie coś polecić? Póki co przeglądam ofertę sklepu Resmar http://www.comfortmeble.pl/meble-kuchenne/meble-resmar-zenon-marszal.html ktoś ma u siebie meble z tego sklepu?

Zgłoś nadużycie #172 23 listopada 2019, 11:06

Natla55 avatar Posty: 141 Podziękowania: 0
A z jakiej firmy wybieracie sprzęt AGD? Ja byłam od zawsze wierna ELectroluxowi, mam od nich piekarnik SteamBoost, ale teraz szukam zmywarki, polecacie coś?

Zgłoś nadużycie #173 23 listopada 2019, 21:09

Arkadiusz1 avatar Posty: 13 Podziękowania: 0
Na pewno warto dobrze zastanowić się nad tym, co będzie najlepiej pasowało do Waszego mieszkania. Jeśli nie jesteście przekonani co do konkretnej aranżacji, to powinniście zajrzeć do https://www.kingled.pl/blog/oswietlenie_led_lazienka/ W ten sposób przekonacie się, co będzie dla Was najlepszym wyborem.

Zgłoś nadużycie #174 28 listopada 2019, 17:31

mayczak avatar Posty: 99 Podziękowania: 0
Ja do projektowania swojego mieszkania użyłem oprogramowania do grafiki 3D o nazwie zbrush, udało mi się dzięki niemu praktycznie urządzić cały dom. Tutaj https://cgwisdom.pl/blog/porownanie-zbrush-oraz-zbrush-core-najwazniejsze-roznic... macie opisane funkcje programu jak i jego mniejszej okrojonej wersji zbrush core.

Zgłoś nadużycie #175 1 grudnia 2019, 8:59

karolmis12 avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
Jezeli szukacie mieszkania dla siebie, to mogę Wam serdecznie polecić https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe-mieszkania-grzegorzki-krakow/ .