Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

urządzam mieszkanie

Zgłoś nadużycie #181 9 stycznia 2020, 23:33

rossa_pp avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
Jesli jesteś wlasnie na etapie urządzania mieszkania, to na pewno szukasz ciekawych inspiracji wnętrzarskich, dzięki którym stworzysz przytulne i funkcjonalne własne 4 kąty :) Polecam ci produkty https://wireli.eu/ - mają świetnej jakości szafy cargo do kuchni oraz doskonałą zabudowę garderoby.

Zgłoś nadużycie #182 22 stycznia 2020, 22:43

waldek avatar Posty: 8 Podziękowania: 0
Mieszkanie nie stanie się przytulne bez dekoracji takich jak naklejki czy fototapety. Jednak ściany muszą być ładnie udekorowane. Tu http://naklejkomania.eu/34-motyle-elfy jest ich sporo. Kolorowe naklejki sprawdzą się w pokoju dziecka ale nie tylko.

Zgłoś nadużycie #183 3 lutego 2020, 18:40

AleksandraWW avatar Posty: 160 Podziękowania: 0
Ja natomiast mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na ofertę sklepu internetowego https://www.edinos.pl/ w którym będziecie mogli znaleźć szereg propozycji w zakresie pięknych mebli praktycznie do każdego z pomieszczeń. No i można liczyć na profesjonalne wsparcie ze strony obsługi klienta, która dba też o sprawną realizację!

Zgłoś nadużycie #184 13 lutego 2020, 15:12

Kirssteen avatar Posty: 105 Podziękowania: 0
Do pokoju dziecinnego zawsze wybieram piękne firanki z http://firany-posciel.pl/firanki-do-pokoju-dzieciecego Każdy jest nimi zachwycony. Polecam na nie spojrzeć :)

Zgłoś nadużycie #185 18 lutego 2020, 3:51

BasiaGombrowicz avatar Posty: 43 Podziękowania: 0
Bardzo fajna strona! :) To ja może dorzucę w ramach inspiracji Autoportret z zabandażowanym uchem van Gogha. Fantastyczne dzieło, reprodukcja niemal mu dorównuje - https://www.luelue.pl/autoportret-z-zabandazowanym-uchem-van-gogh.html

Zgłoś nadużycie #186 18 lutego 2020, 14:26

helercz avatar Posty: 346 Podziękowania: 0
Sklep meblowy Poznań https://www.mebleblackart.pl/ ma duży wybór bardzo ładnych mebli. Jeśli chcesz kupić sobie coś nie spotykanego to u nich na pewno znajdziesz. Ja jestem zadowolona z kuchni na wymiar jak i łoża, które u nich kupiłam.