Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

urządzam mieszkanie

Zgłoś nadużycie #61 21 grudnia 2016, 13:37

Asiczek avatar Posty: 132 Podziękowania: 0
Ja wiele mebli kupiłam w internecie. Dzięki temu zaoszczędziłam sporo czasu.

Zgłoś nadużycie #62 27 grudnia 2016, 15:09

malika avatar Posty: 102 Podziękowania: 0
Może najpierw warto się zabezpieczyć przed ewentualnymi większymi wydatkami? :) Takie mogą się pojawić, bo remont to niekiedy nieco większy wydatek :) http://www.tanie-konto.pl/ - tu znajdziesz listę banków, wraz z opiniami klientów, a także opisami ofert :)

Zgłoś nadużycie #63 13 stycznia 2017, 17:10

Enea avatar Posty: 11 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o urządzanie mieszkania to dla mnie najważniejsze były podłogi. Mimo tak wielkiego wyboru, niewiele rzeczy było warte mojej uwagi. Ale wszystko się zmieniło kiedy odkryłam na nowo wykładziny PCV.
Sporo ofert znalazłam na http://tarket.pl/oferta/wykladziny-obiektowe
okazuje się,że mają produkty nie tylko pasujące do biur ale też do mieszkań.ich produkty są wytrzymałe i nowoczesne,czyli wszystko to,czego obecnie klienci poszukują.

Zgłoś nadużycie #64 26 stycznia 2017, 21:36

lucy77 avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
A ja się właśnie zastanawiam nad kupnem jakiegoś nowego amplitunera... Myślicie, że np. taki byłby dobrym wyjściem https://www.audioprestige.pl/urzadzenia-audio-video/amplitunery-kina-domowe-i-st...

Zgłoś nadużycie #65 1 lutego 2017, 19:46

milena avatar Posty: 126 Podziękowania: 0
U mnie podczas urządzania łazienki okazało się, że trzeba przerobić trochę wodę, bo nie wejdą meble, które kupiłam. Potrzebowałam kogoś na szybko, więc zaczęłam szukać w sieci i znalazłam tutaj https://www.hydropomoc.pl/ . Szybko i sprawnie wszystko zostało przerobione i to za całkiem nieduże pieniądze.

Zgłoś nadużycie #66 12 lutego 2017, 8:38

lewitu avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Kto chce nowocześnie urządzić swoje wnętrze, proponuje lewitujące drzewko bonsai, produkt ten niesamowity efekt, a to dlatego, że dzięki specjalnej technologi unosi się w powietrzu a co ciekawsze obraca się wokół własnej osi, przykładowe filmiki można obejrzeć tutaj: http://lewitu.pl/