Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Urządzenia do gastronomii

Zgłoś nadużycie #1 17 grudnia 2017, 23:29

holeczka avatar Posty: 122 Podziękowania: 0
Cześć i czołem! Po nowym roku będę otwierać swoją mała kawiarnię :) mam już prawie wszystko kupione, dopracowuje szczegóły, ale chce zamówić jeszcze jakąś zmywarkę, taką która się sprawdzi też do większych naczyń typu blachy czy coś, bo ciasta piekę sama. Podobno firma Winterhalter ma bardzo dobre, kojarzycie coś?

Zgłoś nadużycie #2 19 grudnia 2017, 19:10

Ramoneska avatar Posty: 170 Podziękowania: 0
Jeśli planujesz otworzyć lokal gastronomiczny to kupuj tylko profesjonalne urządzenia. Porządny sprzęt posłuży Ci dłużej. Podrzucam Ci namiary na sklep Multigastro https://multigastro.pl/ . Znajdziesz tu wszystko, co niezbędne do stworzenia każdego lokalu gastronomicznego. Sklep oferuje sprzęt w zróżnicowanych cenach. Towar wysyłany jest zazwyczaj w ciągu 48 godz od złożenia zamówienia.

Zgłoś nadużycie #3 21 lutego 2018, 11:32

Grzmot avatar Posty: 133 Podziękowania: 1
Dzięki za wszystkie podpowiedzi :) Ja szukam jeszcze jakiegoś dobrego płynu do dezynfekcji tych urządzeń. Myślicie, że warto zainteresować się tymi profesjonalnymi środkami czystości dla gastronomii ? Bo kolega, który od lat prowadzi restaurację jest z nich podobno bardzo zadowolony.