Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Urządzenia do gastronomii

Zgłoś nadużycie #1 17 grudnia 2017, 23:29

holeczka avatar Posty: 162 Podziękowania: 0
Cześć i czołem! Po nowym roku będę otwierać swoją mała kawiarnię :) mam już prawie wszystko kupione, dopracowuje szczegóły, ale chce zamówić jeszcze jakąś zmywarkę, taką która się sprawdzi też do większych naczyń typu blachy czy coś, bo ciasta piekę sama. Podobno firma Winterhalter ma bardzo dobre, kojarzycie coś?

Zgłoś nadużycie #2 19 grudnia 2017, 19:10

Ramoneska avatar Posty: 225 Podziękowania: 0
Jeśli planujesz otworzyć lokal gastronomiczny to kupuj tylko profesjonalne urządzenia. Porządny sprzęt posłuży Ci dłużej. Podrzucam Ci namiary na sklep Multigastro https://multigastro.pl/ . Znajdziesz tu wszystko, co niezbędne do stworzenia każdego lokalu gastronomicznego. Sklep oferuje sprzęt w zróżnicowanych cenach. Towar wysyłany jest zazwyczaj w ciągu 48 godz od złożenia zamówienia.

Zgłoś nadużycie #3 21 lutego 2018, 11:32

Grzmot avatar Posty: 133 Podziękowania: 1
Dzięki za wszystkie podpowiedzi :) Ja szukam jeszcze jakiegoś dobrego płynu do dezynfekcji tych urządzeń. Myślicie, że warto zainteresować się tymi profesjonalnymi środkami czystości dla gastronomii ? Bo kolega, który od lat prowadzi restaurację jest z nich podobno bardzo zadowolony.

Zgłoś nadużycie #4 1 lutego 2019, 14:48

yanki avatar Posty: 117 Podziękowania: 0
Zapoznaliście się już z ofertą sklepu https://swojskiwyrob.pl/ ? Myślę, że zainteresuje was równie mocno, jak mnie. Znajdziecie tam wszystkie niezbędne urządzenia i akcesoria do wyroby wędlin najwyższej jakości. Koniecznie dajcie znać, czy udało wam się coś kupić.

Zgłoś nadużycie #5 1 marca 2019, 20:02

mosek avatar Posty: 194 Podziękowania: 0
Według mnie w gastronomii jest bardzo istotne posiadanie odpowiednich mebli, które są dostosowane do takich miejsc. POlecam tu firmę http://saak.com.pl/produkty/regaly/ która oferuje m.in wysokiej jakaości regały.

Zgłoś nadużycie #6 23 kwietnia 2019, 13:56

monikabert90 avatar Posty: 123 Podziękowania: 0
Na pewno w każdej restauracji znajduje się profesjonalny ekspres do kawy. Takiego sprzętu nie wystarczy tylko jednak kupić, trzeba też o niego odpowiednio dbać. Na stronie https://strefafiltrow.pl/krups-claris-f088-oryginalny-filtr-wody-do-ekpresu.html można na przykład zamówić specjalne filtry wody do ekspresu, które jak wiadomo powinno się regularnie wymieniać ;) Najlepiej kupić ich trochę na zapas, żeby się później nie martwić :)

Zgłoś nadużycie #7 10 czerwca 2019, 13:16

serenada avatar Posty: 273 Podziękowania: 0
Ja się zdecyduje nad wózkiem gastronomicznym - https://www.foodbike.pl/oferta/ . Taka mobilna gastronomia to teraz przyszłość! Zrobię sobie wózek do sprzedaży kawy, bo widzę że jest na to popyt. A ta firma daje też np. roczną gwarancję na pojazd, pełne wsparcie przed i pozakupowe – w ramach zakupionego pojazdu otrzymujemy jeden kupon na przegląd posezonowy etc. Co uważacie o takim biznesie?

Zgłoś nadużycie #8 10 czerwca 2019, 14:53

Hanuman Hanuman awatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Nigdy czegoś takiego nie potrzebowałem dlatego nie mam nic tu do polecenia. Może inni doradzą coś wartościowego.