Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Usługi komputerowe w Krakowie

Zgłoś nadużycie #1 28 grudnia 2015, 16:14

patryczek4 patryczek4 awatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Witam. Znacie jakiś dobry serwis z Krakowa świadczący różne usługi komputerowe? Co powiecie np. o tym http://komputerekspert.pl ?

Zgłoś nadużycie #2 26 czerwca 2019, 14:21

Maciejj avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o Kraków to zawsze korzystam ze sprawdzonego serwisu komputerowego MIROBIOS. Jak coś się dzieje to od razu komputer oddaje do serwisu. Serwis jest porządny, terminowy i niedrogi. W serwisie pracują prawdziwi specjaliści dzięki czemu już parę razy mi pomogli. Ponadto serwis po za oferta naprawy komputerów świadczy usługi odzyskiwania danych, co czasami może uratować twoje ważne dane, pliki, zdjęcia i inne cenne dokumenty zapisane online. Dokładną ofertę serwisu możesz sprawdzić na stronie: http://www.mirobios.malopolska.pl/

Zgłoś nadużycie #3 26 sierpnia 2019, 8:55

ariana avatar Posty: 436 Podziękowania: 0
Wszystko zależy od tego, jaki dokładnie jest problem. Nie wiem, czy wiecie, ale można sobie wykupić program do odzyskiwania danych: https://www.ontrack.com/pl-pl/odzyskiwanie-danych/program/dla-windows/ . W niektórych przypadkach bardzo przydaje się taka funkcja. Warto sobie na ten temat poczytać trochę więcej.

Zgłoś nadużycie #4 10 grudnia 2020, 8:46

animania avatar Posty: 113 Podziękowania: 0
nie zawsze trzeba szukać serwisu w swoim mieście, wiele serwisów oferuje możliwość wysyłki sprzętu, naprawy i odesłania np. firmy oferujące odzysk danych często tak robią

Zgłoś nadużycie #5 31 grudnia 2020, 11:36

jjusti18 avatar Posty: 356 Podziękowania: 0
Jak was interesują usługi komputerowe to na pewno tutaj warto zgłosić się do firmy http://mediakoder.pl/serwis-komputerow/, która w tym zakresie może wam sporo zaoferować. Chociażby możecie z ich strony liczyć na serwis komputerowy z dojazdem do klienta- co na pewno jest wygodną opcją.