Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Usprawnienie gabinetu kosmetycznego

Zgłoś nadużycie #11 4 stycznia 2020, 10:47

mamina avatar Posty: 286 Podziękowania: 0
Dokładnie teraz internet to kopalnia i fajnie bo bardzo ułatwia życie. ja ze swojej strony do salonu mogę polecić takie urządzenie https://medikapoland.pl/pl/8-urzadzenia-wielofunkcyjne-basic Na stronie są także i inne więc warto przejrzeć więcej zakładek jak kogoś interesuje sprzęt. Ceny są bardzo korzystne a wysyłki szybkie.

Zgłoś nadużycie #12 14 lutego 2020, 18:03

polanka avatar Posty: 66 Podziękowania: 0
A może warto zainwestować w reklamę? Sama dość długo się zastanawiałam czy warto skorzystać z pomocy agencji http://influencermarketing.com.pl/ . Ale jak już się zapoznałam co mają do zaoferowania, w czym mi pomogą itp to od razu wiedziałam, że idealnie trafiłam.

Zgłoś nadużycie #13 30 czerwca 2020, 16:07

jjusti18 avatar Posty: 356 Podziękowania: 0
Dużo teraz mamy możliwości, trzeba jednak dobrze się rozglądnąć etc. Nawet są firmy takie jak te https://www.depilar.pl , które oferują wypożyczenie kilku istotnych sprzętów do gabinetu kosmetycznego. Chociażby możliwy jest tam wynajem lasera lightsheer. O takich opcjach też warto pamiętać.

Zgłoś nadużycie #14 22 listopada 2020, 17:17

marecka811 avatar Posty: 53 Podziękowania: 0
Może warto zweryfikować, czy korzystasz z najnowszej generacji przyrządów i kosmetyków? W naszej branży trzeba na bieżąco monitorować rynek i stale rozszerzać ofertę. Sama regularnie kupuje w https://activeshop.com.pl/hurtownia-kosmetyczna-fryzjerska-czestochowa, bo wiem, że są w stałym kontakcie z najlepszymi producentami. Mam więc pewność, że wszystko jest świetnej jakości. Poszukaj placówki stacjonarnego najbliżej swojej lokalizacji lub przeglądnij sklep internetowy.