Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

USUWANIE NAGNIOTKÓW W WARSZAWIE

Zgłoś nadużycie #1 2 sierpnia 2017, 9:32

netka avatar Posty: 54 Podziękowania: 0
Szukam aktualnie podologa, do którego można byłoby wybrac sie na usuwanie nagniotków MOżecie mi polecić kogoś ogarniętego w Warszawie kto zrobi to bezboleśnie?

Zgłoś nadużycie #2 2 sierpnia 2017, 10:57

marilla marilla awatar Posty: 86 Podziękowania: 0
Zapisz się do Siwickich. Mają bardzo duże doświadczenie,znają sie na tym co robia. I nie biorą duża za wizytę ( co ostatnio stało się niestety w Warszawie standardem).
Na stronie jest jeszcze sam opis zabiegu:
https://podolodzy.pl/zabiegi-usuwanie-nagniotkow-28.html
Nie masz się czego bać. Wizyta u podologa nie boli. Będzie bolało jak sobie olejesz sprawę i nie pójdziesz do specjalisty.

Zgłoś nadużycie #3 13 października 2017, 10:15

kropa avatar Posty: 68 Podziękowania: 0
Moja mama z nagniotkami chodziła do Poradni chorych stóp. Ładnie jej wszystko usunęli i ma teraz gładziutkie stopy. Z tego co mówiła to nic ją nie bolało

Zgłoś nadużycie #4 22 lutego 2018, 11:40

tracik avatar Posty: 17 Podziękowania: 0
Pod Warszawą w Centrum Medycznym Arnica (Stare Babice) robią takie zabiegi najlepiej. Byłem cztery razy wcześniej na usuwaniu w innych miejscach i problem zawsze wracał. W końcu żona wyszukała ten namiar w necie, pojechaliśmy i po 40 minutach było po wszystkim (oczywiście się zapisałem wcześniej, nie to że tak z marszu poszedłem na zabieg). Usuwają tam zmiany laserowo, to duży plus bo nie boli a efekt jest błyskawiczny, od razu przestało boleć. I co najważniejsze do tej pory (ponad dwa miesiące) nie mam nawrotu. Czyli nagniotek został usunięty w całości, wcześniej z tym był problem i zawsze pojawiał się na nowo.