Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Uzależnienie od alkoholu...

Zgłoś nadużycie #1 23 kwietnia 2018, 0:19

mpire avatar Posty: 389 Podziękowania: 1
Nie będę owijać w bawełnę, dlatego powiem wprost. Jestem osobą nie stroniącą od napojów wyskokowych... Chciałbym w jakiś sposób wyrwać się z sideł uzależnień, ale zupełnie nie wiem, jak... Natknąłem się ostatnio na stronę http://ograniczpicie.pl/ należącą do krakowskiego Centrum Dobrej Terapii. Czy warto skorzystać z jego oferty?

Zgłoś nadużycie #2 18 marca 2019, 13:49

Emilka1 avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
Naprawdę Cię podziwiam, że sam zdałeś sobie sprawę ze swojego problemu. Możesz zajrzeć na stronę Ranking ośrodków terapii, na której znajdziesz wiele poradni niosących pomoc osobom uzależnionym. Gdybyś wybrał placówkę, której nie ma w tej bazie, to dobrze by było, abyś zachęcił ich do wpisania się do niej. Im więcej ośrodków w tej wyszukiwarce tym lepiej. To świetna promocja dla terapeutów i większy wybór ośrodków dla potencjalnych pacjentów.

Zgłoś nadużycie #3 11 kwietnia 2019, 0:00

aszka avatar Posty: 256 Podziękowania: 0
Kava kava jest dobrą alternatywą dla alkoholu. Działa podobnie - czyli odpręża, pozwala zapomnieć o problemach, ale nie uzależnia i nie ma po niej kaca. Tutaj https://kavasklep.com/kava_kava jest wszystko dokładnie opisane. Pomaga w walce z uzależnieniem i sama nie uzależnia, co generalnie jest dużą zaletą.

Zgłoś nadużycie #4 15 maja 2019, 10:48

weronika97 avatar Posty: 216 Podziękowania: 0
Zgadzam się z wypowiedzią Aszka spróbuj sobie Kava Kava naprawdę ma podobne działanie ale nie uzależnia więc to może ci pomoże. Ja też kupuję na https://www.kavasklep.com/