Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wakacje

Zgłoś nadużycie #1 31 sierpnia 2017, 19:50

Takor avatar Posty: 281 Podziękowania: 0
Według mnie wyjazd nad polskie morze to bardzo dobry pomysł. Chociaż ja wole być w regionach w których nie ma latem aż tak dużo ludzi i jest bardziej spokojnie. Szukam teraz dla nas domków w fajnej okolicy. Wstępnie spodobała mi się ta oferta http://lazurowybrzeg.pl/oferta/ w okolicy sporo atrakcji. Ceny za domki nie są wysokie.

Zgłoś nadużycie #2 22 lutego 2018, 11:58

vitek12 avatar Posty: 119 Podziękowania: 0
A ja szukam czegoś na południu. Bo właśnie się okazało, że urlop dostanę w listopadzie :( Więc nici z moich ukochanych Rowów, trzeba zaplanować jakąś egzotykę.

Zgłoś nadużycie #3 23 lutego 2018, 9:35

kakao avatar Posty: 52 Podziękowania: 0
To może Cypr? Albo wyspy Kanaryjskie? Wbrew pozorom loty nie są takie drogie jak się je odpowiednio wcześniej zarezerwuje. Zobacz sobie również ten raport, na pewno Ci się przyda ;)

Zgłoś nadużycie #4 27 lutego 2018, 18:32

holeczka avatar Posty: 96 Podziękowania: 0
A jeździcie nad polskie morze? na przykład do Rusinowa? Znajomi nam tam polecili domki letniskowe - http://www.adam.jaroslawiec.pl/ oni tam często jężdzą i od dawna nas namawiają

Zgłoś nadużycie #5 26 kwietnia 2018, 21:27

Grardonyth avatar Posty: 57 Podziękowania: 1
Ja bardzo często jeżdżę nad polskie morze :) Bałtyk jest naprawdę piękny, a nasze kurorty są rozwinięte praktycznie tak samo jak zagraniczne. W tym roku wybieram się do Sopotu :) Znalazłam piękny apartament na https://nadmorze.pl/sopot/noclegi i w sumie trafiła mi się świetna okazja, bo zazwyczaj noclegi w Sopocie są znacznie droższe niż cena, którą ja płacę :) A Sopot jest naprawdę przepięknym miastem!

Zgłoś nadużycie #6 1 maja 2018, 15:24

misia avatar Posty: 56 Podziękowania: 0
Ja w tym roku wyruszam na podbój Dalmacji. Jadę na wycieczkę objazdową z Wytwórni Wypraw, na której odwiedzę Bośnię i Hercegowinę jak również Chorwację. Oprócz zwiedzania w planie wycieczki jest zaplanowany również pobyt nad morzem w Neum. Lubię tego typu wypoczynek gdyż udaje się wówczas poznać najważniejsze zabytki i atrakcje danego państwa, a dodatkowo również wypocząć i zażyć słonecznych kąpieli.

Zgłoś nadużycie #7 15 maja 2018, 22:45

lolli avatar Posty: 66 Podziękowania: 0
Ja myślałam o troszkę innej formie wakacji. A mianowicie o wyprawie motocyklowej po Gruzji z nimi https://time2moto.pl/ . Myślę, że jest to całkiem fajna opcja w szczególności dla osób, które uwielbiają spędzać czas na swoich 2 kółkach. Ja marzyłam o tym od dawna i chcę to w końcu zrealizować :)