Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wakacje

Zgłoś nadużycie #51 13 lutego 2020, 14:01

alok565 avatar Posty: 217 Podziękowania: 0
Słuchajcie a co powiedzielibyście na taki kierunek wakacyjnego wyjazdu jak teneryfa? Moim zdaniem to świetny wybór jeśli jednocześnie chcielibyście odpoczywa, ale także poznać trochę inną kulturę i pozwiedzać. Uważam, że warto jest zainteresować sie takim pomysłem

Zgłoś nadużycie #52 23 lutego 2020, 16:18

Lidka avatar Posty: 179 Podziękowania: 0
Obecnie jest bardzo dużo opcji w zakresie wakacyjnych wyjazdów. Co prawda do wakacji jeszcze jest trochę czasu ale jak planujecie jakieś bardziej egzotyczne wyjazdy to warto już rozglądnąć się za ofertami. Jeśli chcielibyście aktywnie spędzić czas to zerknijcie na ofertę biura Exploruj https://www.exploruj.pl/package/kilimandzaro-mount-meru-i-safari-w-afryce/ . Z nimi można jechać np na wyprawę na Kilimandżaro. Biuro specjalizuje się w organizowaniu takich wyjazdów więc można z nimi bezpiecznie jechać.

Zgłoś nadużycie #53 1 marca 2020, 17:09

anila avatar Posty: 81 Podziękowania: 0
No za granicę, to raczej się nie wybierzemy, bo z dziećmi ciężko, ale za to wykupiliśmy już pakiet first minute w Zalesiu Mazury na wakacyjny wyjazd z dziećmi. To nie pierwszy i nie ostatni nasz wyjazd własnie tam. Nasze dzieciaki uwielbiają tam jeździć, zawsze znajdują sobie kompanów do zabawy i bardzo lubią tamtejszych animatorów, którzy potrafią świetnie zorganizować im czas. Ja sama lubię tam jeździć ze względu na zabiegi spa, bliskość natury, las jest zaraz obok, no, a jak pogoda nie sprzyja, to basen, polecam.

Zgłoś nadużycie #54 14 marca 2020, 11:13

helercz avatar Posty: 361 Podziękowania: 0
Podczas wakacji lubię spędzać czas czytając, w ostatnie wakacje natknęłam się na stronę https://www.web-news.pl/ są na niej bardzo ciekawe artykuły do przeczytania.

Zgłoś nadużycie #55 3 kwietnia 2020, 2:04

eurydyka avatar Posty: 102 Podziękowania: 0
My bardzo dobrze wspominamy wyjazdy z Łachmański Travel w Poznaniu https://lachmanski.pl/ To mega fajne biuro podróży, które organizuje niezapomniane wyjazdy w egotyczne rejony świata. Zwiedziliśmy z nimi juz kilka kontynentów i to były wspaniałe doświadczenia. Zdecydowanie mogę doradzić to biuro, spodoba wam się ich profesjonalizm i ciekawe programy wyjazdów.

Zgłoś nadużycie #56 22 kwietnia 2020, 18:53

JaclynTalb JaclynTalb awatar Posty: 60 Podziękowania: 0
Jeżeli chodzi o wyjazd na wakacje to ja zdecydowanie polecam wam zakupić sobie domek holenderski. Pozwoli wam on na wygodny wyjazd nawet za granicę nie musząc martwić się o nocleg w docelowym miejscu. Idealnie nadaje się on na zwiedzenie kilku miejsc. Osobiście polecić wam mogę tą stronkę http://www.domki-holenderskie.org/kategoria-produktu/angielskie-holenderskie/ . Znajdziecie tam naprawdę świetne domki, które z pewnością przydadzą się wam podczas wakacji.

Zgłoś nadużycie #57 4 maja 2020, 10:15

qtere avatar Posty: 256 Podziękowania: 0
Każdy z nas chce spędzać wakacje wraz z rodziną przy grillu i ognisku, dlatego też warto kupić domek drewniany https://kupdomekletniskowy.pl/ aby super ten czas spędzać.

Zgłoś nadużycie #58 16 lipca 2020, 15:46

Arkadiusz1 avatar Posty: 163 Podziękowania: 1
Oczywiście, że tak. W końcu dzisiaj jesteście w stanie o wiele lepiej podejść do tego tematu. Planując wakacje, zdecydowanie powinniście zajrzeć do http://www.sunandsnow.pl i pomyśleć o skorzystaniu z takich apartamentów. Jestem przekonany, że tam będziecie w stanie spędzić wypoczynek we wspaniały sposób.

Zgłoś nadużycie #59 1 września 2020, 14:12

ariana avatar Posty: 425 Podziękowania: 0
W Polsce też można świetnie spędzić wakacje :) Wystarczy rzucić okiem na wakacje nad morzem Mielenko k Mielna Lazurowy Brzeg: https://lazurowybrzeg.pl/ . Jestem pewna, że to miejsce Wam się spodoba.

Zgłoś nadużycie #60 14 października 2020, 16:33

bierendaa avatar Posty: 100 Podziękowania: 0
Nie trzeba wcale wiele, żeby ciekawie spędzić wakacje, najważniejsza jest oczywiście pogoda. Jeżeli lubicie spędzać czas nad jeziorem, generalnie nad wodą, to może kupicie sobie kajak? Poczytajcie na stronie https://gokajak.com/blog/porady/wyprawowy-kajak-laminat-czy-polietylen/ porównanie kajaków z laminatu i polietylenu.