Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wakacyjny wyjazd

Zgłoś nadużycie #1 9 maja 2017, 12:25

Hyra avatar Posty: 293 Podziękowania: 1
Gdzie w tym roku wybieracie się na wakacje? Ja zastanawiam się nad wyjazdem na kaszuby. Udało mi się znaleźć taki domek http://domki-swornegacie.pl/galeria/ ze świetnymi warunkami dlatego pewnie tam się wybierzemy.

Zgłoś nadużycie #2 25 sierpnia 2017, 10:55

lingmulf avatar Posty: 11 Podziękowania: 0
W tym roku miałem krótkie wakacje w http://zajazdkruszwica.pl/ w Kruszwicy. Byłem tam 3 dni, ale naładowałem trochę akumulatory. Dłuższy urlop planuję we wrześniu. JEszcze nie wiem, gdzie się wybiorę.

Zgłoś nadużycie #3 20 października 2017, 14:22

kulik86 avatar Posty: 38 Podziękowania: 0
Hej,
we wrześniu mój ukochany zabrał mnie w Karkonosze!! Było cudownie, chciałabym polecić wam świetny hotel http://www.jeleniastruga.pl/ Zlokalizowany jest w pięknym miejscu, blisko gór i potoków! Po za tym hotel wewnątrz sprawdził się bardzo dobrze :) Obsługa służyła pomocą i dodatkowo rozbawiała gości :)

Zgłoś nadużycie #4 9 stycznia 2018, 10:37

Grabixx avatar Posty: 39 Podziękowania: 1
Ja w tamtym roku byłem w górach. Dokładnie to zatrzymałem się w apartamencie Krynica Zdrój http://www.apartamentkrynica.com.pl/ . Piękna okolica, idealne miejsce na wypoczynek :)

Zgłoś nadużycie #5 14 lutego 2018, 10:49

mosek avatar Posty: 34 Podziękowania: 0
Zadbaj przede wszystkim o odpowiednie przygotowanie do wyjazdu. Ja polecam sprawdzić ofertę https://itaxi.pl/. DOjazd taksóœką na dworzec, lub na lotnisko jest znacznie bardziej komfortowy niż komunikacją miejską. Nie ma też problemu z zostawieniem swojego auta np. pod lotniskiem, albo na dworcu na dłuższy czas.