Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Walizki podróżne

Zgłoś nadużycie #1 8 sierpnia 2019, 11:32

serenada avatar Posty: 293 Podziękowania: 0
Chcę kupić średniej wielkości walizkę, która posłuży mi dłużej niż na jedną podróż. Liczy się dla mnie jakość i jestem skłonna zainwestować w droższy produkt, bo te marketowe walizki wyglądają licho... Jaka marka będzie ok? Samsonite, American Tourister? Widziałam je np. w sklepie https://evertourist.com . Macie jakieś doświadczenia z tymi markami? Co polecacie?

Zgłoś nadużycie #2 11 sierpnia 2019, 13:29

Grardonyth avatar Posty: 515 Podziękowania: 1
Orientujecie się ile trzeba wydać na takie walizki żeby mieć pewność co do ich jakości.

Zgłoś nadużycie #3 15 sierpnia 2019, 10:03

Artetas avatar Posty: 96 Podziękowania: 0
Takie porządne już trochę kosztują niestety. Jednak to jest jednorazowy wydatek na lata, czasem nawet i na całe życie. Może więc warto trochę dopłacić i mieć wygodną i solidną walizkę. Porozglądajcie się tu po propozycjach od firmy https://walizki24.pl Ja tu znalazłam spory wybór walizek Puccini, ale także mają inne marki w ofercie.

Zgłoś nadużycie #4 29 września 2019, 14:57

kindrym avatar Posty: 11 Podziękowania: 0
Ja mam walizkę twardą, z poliwęglanu, bo ma wysoką odpornością na uszkodzenia, pęknięcia i wgniecenia. Akurat zamawiałam na stronie https://evertourist.com/ i jestem przekonana, że tam znajdziesz idealną walizkę dla siebie - wybór mają przeogromny. Zwróć uwagę oczywiście na materiał wykonania, obecność kółek, uchwytu czy innych dodatków typu dodatkowe przegrody, paski, uchwyty etc.