Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wiata garażowa

Zgłoś nadużycie #1 13 marca 2016, 21:06

misia avatar Posty: 30 Podziękowania: 0
Niestety nie stać nas na wybudowanie garażu dlatego postanowiliśmy zainwestować znacznie mniejsze pieniądze w budowę wiaty garażowej. Jest to wybór pozwalający na spore oszczędności dla naszego domowego budżetu. Oferta na rynku jest bardzo szeroka, a my zastanawiamy się nad jej wyborem. Najlepiej pasowałaby nam wiata przyścienna o konstrukcji drewnianej z pokryciem dachowym wykonanym z poliwęglanu komorowego

http://ogrodolandia.pl/wiata-garazowa-przyscienna-pola1

Możliwość wyboru kształtu konstrukcji, kolorystyki impregnatu do drewna, koloru pokrycia dachu i wykonanie jej pod indywidualny wymiar pozwala nam na idealne jej dopasowanie do bryły domu i otoczenia. Wiata zaprojektowana jest z uwzględnieniem obciążeniowych norm na siły wiatru jak i ciężar śniegu. Powinna przetrwać lata. Myślicie, że to dobry wybór? A Wy posiadacie garaż czy wiatę?

Zgłoś nadużycie #2 10 lutego 2017, 11:38

weronika97 avatar Posty: 15 Podziękowania: 0
Ja bym wiaty raczej nie stawiała. Wydaje mi się, że nie jest to zbyt praktyczne rozwiązanie. Jeśli chcesz coś lepszego pomyśl o garażu metalowym. Tutaj http://superblaszaki.pl/garaze-metalowe/ masz firmę, która oferuje takie garaże. To w mojej ocenie lepsza opcja niż wiata.

Zgłoś nadużycie #3 25 maja 2017, 15:54

ireneusz87 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem są garaże blaszane. Sam w tamtym roku kupiłem taki u http://igopol.pl i jestem z tego bardzo zadowolony. Garaż jest trwały i solidny, cała konstrukcja jest bardzo sztywna. Polecam znajdziesz tam dużo przykładowych realizacji a także wycenisz sobie garaż w zależności od Twoich potrzeb.