Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

witaminy w ciąży

Zgłoś nadużycie #31 18 marca 2019, 21:41

Ramoneska avatar Posty: 237 Podziękowania: 0
oczywiście, ze kazdy organizm jest inny ale warto pamiętać, że zawsze w ciąży niezbędny jest kwas foliowy i bierze się go po prostu zawsze. Ja brałam mama dha bo zawiera nie tylko kwas foliowyt ale też /DHA ktore wpływa pozytywnie na rozwój mózgu i wzroku u dziecka. Co do zażywania innych witamin to trzeba konsultować z lekarzem bo nie każda witaminę mozna w ciąży przyjmować.

Zgłoś nadużycie #32 25 czerwca 2019, 9:27

Lidka avatar Posty: 116 Podziękowania: 0
Mama dha chyba jest najlepsze jeśli chodzi o witaminy dla kobiet w ciazy. Ja kupiłam sobie meme premium bo faktycznie ma bardzo bogaty skład. Czytałam, że można ten suplement brac także podczas karmienia piersią bo wzbogaca - czy to prawda? Ja własnie chciałąbym bardzo karmić piersią i zalezy mi aby mój maluszek miał wszystko czego potrzebuje do prawidłowego rozwoju.

Zgłoś nadużycie #33 30 czerwca 2019, 15:59

Malina78 avatar Posty: 48 Podziękowania: 0
Według mnie zażywanie witamin w ciąży jest konieczne, ale należy skonsultować się w tej sprawie z lekarzem. On na pewno odpowiednio dobierze potrzebne składniki i wskaże ewentualne niedobory. Jeśli okaże się, że masz niedobory żelaza, zaopatrz się w suplement Blueiron. To żelazo w płynie zawierające kilka dodatkowych składników takich jak: witamina C, B12, kwas foliowy, biotyna oraz cynk. Produkt jest idealnie dopasowany do potrzeb kobiet w ciąży, ale również wszystkich osób dorosłych, dzieci, wegetarian czy osób aktywnych fizycznie. Mnie bardzo przypadł do gustu i pomógł w poprawie wyników badań i samopoczucia.

Zgłoś nadużycie #34 16 sierpnia 2019, 17:23

lemoniada avatar Posty: 29 Podziękowania: 0
W ciąży to najważniejszy zdecydowanie kwas foliowy. Dopiero się staramy o maluszka ale już łykam folian naturell, cenę ma przystępną i też wiem że ta forma kwasu jaką ma jest bardziej wchłanialna. Nie da rady samą dietą takiej ilości tego składnika dostarczyć jaki jest zalecany.

Zgłoś nadużycie #35 21 sierpnia 2019, 22:09

kariska avatar Posty: 96 Podziękowania: 0
brałam mamadha premium i dobrze się czułam po tych witaminach, dobry, kompletny skład i tylko 2 tabletki dziennie, zawsze rano i wieczorem brałam, można je też brać karmiąc piersią, bo dziecko wtedy też ma duże zapotrzebowanie na witaminy

Zgłoś nadużycie #36 22 sierpnia 2019, 21:18

Natla55 avatar Posty: 77 Podziękowania: 0
Brałam kwas foliowy od Naturell, najlepiej przyswajalny i 100 %aktywna forma kwasu bez żadnych niepotrzebnych składników.

Zgłoś nadużycie #37 Wczoraj, 20:05

magra avatar Posty: 55 Podziękowania: 0
Warto też suplemenować kwasy omega, są bardzo ważne dla rozwijającego się dziecka. Ja na przykład w ogóle nie mogłam jeść ryb, odrzucało mnie od ego zapachu, więc konieczna była suplementacja. Kup sobie np. naurell omega3, ma dużą dawkę kwasów omega, nie kosztuje dużo.