Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

własny sklep internetowy

Zgłoś nadużycie #31 1 kwietnia 2020, 23:45

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Mając własny sklep trzeba też mieć pełną kontrolę nad plikiem produktowym - wiem co mówię! Od dawien dawna moim marzeniem było posiadanie sklepu internetowego... Także jak tylko pojawiła się taka możliwość, to z niej skorzystałam i zaczęłam spełniać marzenia :) Na początku oczywiście musiałam się naprawdę wiele nauczyć. Nie miałam pojęcia jak działają sklepy internetowe - zarówno jeśli chodzi o kwestie czysto techniczne jak i rachunkowe, magazynowe itd. Na szczęście spotkałam na swojej drodze wielu doświadczonych fachowców, którzy wspierali mnie w budowaniu własnej marki ;) Jedną z firm, z którą najbardziej cenię sobie współpracę, jest zdecydowanie https://feedink.com/pl/ . To właśnie ich ofertę znalazłam jako jedną z pierwszych. Miałam wtedy spory problem z jednym z najważniejszych czynników w sklepie internetowym, czyli z plikami produktowymi... Była to dla mnie czarna magia! Na szczęście Feedink to prawdziwi specjaliści w tym temacie i wszystkim profesjonalnie się zajęli :)

Zgłoś nadużycie #32 6 maja 2020, 7:07

asiek avatar Posty: 214 Podziękowania: 0
Według mnie sklepy internetowy to bardzo dobry, dochodowy biznes. Trzeba oczywiście go odpowiednio wypromować. Jeśli zdecydujesz się na prowadzenie sklepu online zapoznaj się z ofertą tej firmy http://perfectmeridian.pl/pakowanie-przesylek/ Zajmuje się ona m.in pakowaniem i nadawaniem paczek do klientów. Zdecydowanie ułatwia to funkcjonowanie sklepu.

Zgłoś nadużycie #33 7 maja 2020, 21:47

mpire avatar Posty: 463 Podziękowania: 1
Przy sklepie internetowym warto jest skorzystać z oferty: https://brandactive.pl/wdrozenia-comarch-e-sklep/ . Dzięki niej Twój sklep będzie łatwiejszy w prowadzeniu i bardziej atrakcyjny dla Twoich klientów, więc na pewno chętnie będą odwiedzać Twój sklep i robić tutaj zakupy :)

Zgłoś nadużycie #34 14 maja 2020, 9:44

wasky avatar Posty: 8 Podziękowania: 0
Prowadząc własny sklep internetowy, musimy skupić się na zarządzaniu magazynem. Bardzo ważny jest czas realizacji zamówienia, dlatego warto zainwestować w odpowiedni system wms, który będzie monitorował oraz rejestrować wszystkie zdarzenia magazynowe https://www.streamsoft.pl/system-wms/

Zgłoś nadużycie #35 8 lipca 2020, 23:55

Magazynowa avatar Posty: 120 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o sklep internetowy to ja sprzedaje suplementy i ostatnio podpisałam kontrakt z tym producentem > https://tantus.pl/oferta/tabletkowanie/ Ich specjaliści pomogą stworzyć receptury odpowiednie do wytworzenia atrakcyjnych i trwałych tabletek, tak aby ich skład pozwalał na osiągnięcie oczekiwanego rezultatu. A co sprawia, że jakoś takiego suplementu jest na prawdę wysoka i klienci zauważą faktyczne efekty ich stosowania.