Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wnętrza

Zgłoś nadużycie #11 18 marca 2019, 9:04

Wisniewski avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
W sumie ja jest temat wnętrz to chcę go nieco poszerzyć. Chcę otworzyć własną restaurację i mam problem z motywem przewodnim. Na http://www.formadesign.szczecin.pl/aranzacja-wnetrz-restauracji/ znalazłem ciekawe pomysły na aranżację restauracji. Co sądzicie?

Zgłoś nadużycie #12 8 sierpnia 2019, 22:28

AleksandraWW avatar Posty: 183 Podziękowania: 0
Akurat ja znalazłam mnóstwo konkretnej wiedzy na portalu https://dkhome.pl/ który zdecydowanie polecam osobom zabierającym się za aranżację swoich wnętrz oraz szukających porad w budownictwie i organizacji ogrodów. Z ich pomocą można zrobić to bardzo porządnie i co ważne pominąć wiele błędów, które zdarzają się szczególnie nam początkującym w posiadaniu swoich mieszkań i domów.

Zgłoś nadużycie #13 22 września 2019, 20:37

AleksandraWW avatar Posty: 183 Podziękowania: 0
Jak będziecie potrzebowali pomocy podczas tworzenia projektu i wizualizacji swojego wnętrza to polecam zwrócić uwagę na studio Boho https://www.bohostudio.pl/ z którym współpraca świetnie nam się układała ze względu na dużą kreatywność, doświadczenie oraz to że zwracali uwagę na nasze wymagania.

Zgłoś nadużycie #14 17 grudnia 2019, 11:36

helercz avatar Posty: 361 Podziękowania: 0
Meble poznań ze sklepu https://www.mebleblackart.pl/ podobają mi się od dawna, jednak dopiero po remoncie postanowiłam kupić sobie sofę rozkładaną, jest super.

Zgłoś nadużycie #15 18 grudnia 2019, 15:28

kaciaj avatar Posty: 8 Podziękowania: 0
Wszystkie dodatki do wnętrz kupowałam w sklepach stacjonarnych, ale to już było dość dawno i wtedy jeszcze nie robiłam tak chętnie zakupów online.

Zgłoś nadużycie #16 19 grudnia 2019, 20:13

neska avatar Posty: 144 Podziękowania: 0
Uwielbiam urządzać wnętrza, czuje się wtedy taka spełniona i wyjątkowa bo coś stworzyłam własnymi rękami. Obecnie zastanawiam się nad https://sklep.sotbe.com/ , bardzo ciekawe i nietypowe baterie umywalkowe czy te kuchenne, musiałabym dobrać obie tak by współgrały, mimo, ze to dwa osobne pomieszczenia.

Zgłoś nadużycie #17 20 kwietnia 2020, 13:33

smillo avatar Posty: 68 Podziękowania: 0
Ja się w ogóle nie znam na urządzaniu wnętrz, dlatego zatrudniłam do tego specjalistę :) . Skorzystałam z usług pracowni projektowania wnętrz Adrianov Projekt arch. Lindy Szymańskiej w Złocieniecu https://adrianovprojekt.pl/webpage_9. Pani Linda spisała się na medal, nasz dom dzięki niej wygląda modnie, ale jednocześnie jest przytulny i funkcjonalny, naprawdę ją polecam.

Zgłoś nadużycie #18 20 kwietnia 2020, 14:39

brendon.goodwin brendon.goodwin awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Dodatki są bardzo ważne, pięknie wypełniają mieszkanie!

Zgłoś nadużycie #19 21 kwietnia 2020, 15:00

bedka avatar Posty: 13 Podziękowania: 0
Uwielbiam przeglądać katalogi i zdjęcia w internecie z różnymi aranżacjami wnętrz. To co mi się najbardziej podoba, zapisuję, więc w przyszłości kiedy będę robiła remont to będę mogła z tych inspiracji skorzystać.