Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wnętrza

Zgłoś nadużycie #11 18 marca 2019, 9:04

Wisniewski avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
W sumie ja jest temat wnętrz to chcę go nieco poszerzyć. Chcę otworzyć własną restaurację i mam problem z motywem przewodnim. Na http://www.formadesign.szczecin.pl/aranzacja-wnetrz-restauracji/ znalazłem ciekawe pomysły na aranżację restauracji. Co sądzicie?

Zgłoś nadużycie #12 8 sierpnia 2019, 22:28

AleksandraWW avatar Posty: 108 Podziękowania: 0
Akurat ja znalazłam mnóstwo konkretnej wiedzy na portalu https://dkhome.pl/ który zdecydowanie polecam osobom zabierającym się za aranżację swoich wnętrz oraz szukających porad w budownictwie i organizacji ogrodów. Z ich pomocą można zrobić to bardzo porządnie i co ważne pominąć wiele błędów, które zdarzają się szczególnie nam początkującym w posiadaniu swoich mieszkań i domów.

Zgłoś nadużycie #13 22 września 2019, 20:37

AleksandraWW avatar Posty: 108 Podziękowania: 0
Jak będziecie potrzebowali pomocy podczas tworzenia projektu i wizualizacji swojego wnętrza to polecam zwrócić uwagę na studio Boho https://www.bohostudio.pl/ z którym współpraca świetnie nam się układała ze względu na dużą kreatywność, doświadczenie oraz to że zwracali uwagę na nasze wymagania.