Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wojna z cellulitem

Zgłoś nadużycie #1 31 sierpnia 2017, 21:22

Takor avatar Posty: 281 Podziękowania: 0
Dobrą opcją na cellulit jest endermomasaż: http://elite-kosmetologia.pl/kriolip...-endermomasaz/. Słyszałyście kiedykolwiek o takim rozwiązaniu? To świetna metoda na walkę z cellulitem i tkanką tłuszczową. Koniecznie poczytajcie opinie.

Zgłoś nadużycie #2 15 września 2017, 9:50

Jo_Ni avatar Posty: 55 Podziękowania: 0
nigdy nie słyszałam o czymś takim. Widać człowiek uczy się nowości każdego dnia. Dzięki podpowiem kilku znajomym, które od dawna zmagają się bezskutecznie z tym problemem.

Zgłoś nadużycie #3 15 września 2017, 10:53

Lamelka avatar Posty: 131 Podziękowania: 0
A czy tego rodzaju zabieg modelowania ciała to jest coś podobnego? Bo podobno również doskonale wpływa na na redukcję cellulitu. Przynajmniej tak słyszałam.

Zgłoś nadużycie #4 2 lipca 2018, 10:36

serenada avatar Posty: 91 Podziękowania: 0
Ja słyszałam, że najlepsza metoda, żeby pozbyć się rozstępów, zredukować celullit, wyszczuplić i ujędrnić ciało, zwiększyć elastyczność skóry etc. to LASER SHAPE. Dostępny jest tylko w dobrych klinikach medycyny estetycznej. W Warszawie, w klinice Dr Preibisza w lipcu jeden z zabiegów laserem Shape można otrzymać za darmo: http://www.preibisz.com/news/rekrutacja-modelek-na-bezplatny-zabieg-laser-shape/ . Ja akurat mam 100% zaufanie do tego specjalisty. Polecam Wam koniecznie skorzystać z jego usług, bo nie znajdziecie lepszego lekarza medycyny estetycznej.

Zgłoś nadużycie #5 31 lipca 2018, 15:25

holeczka avatar Posty: 110 Podziękowania: 0
Moze zabieg scizer? Z doświadczenia polecę klinikę BienkowscyClinic.pl- dostałam na rocznicę ślubu od męża prezent i jestem zachwycona. Super opieka, zabieg praktycznie bezbolesny.

Zgłoś nadużycie #6 5 sierpnia 2018, 13:10

skilful skilful awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Trzeba poszperać w Internecie w tej sprawie. Z całą pewnością przyda mi się to.